Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izmeklējumi

PucitePucite

Meitenes, kā jūs domājat, kas būtu jāpārbauda, ja vairākus gadus nesanāk palikt stavoklī, olvadi pārbaudīti, histeroskopija taisīta, ovulācija notiek, vīram sperma arī ir ok, nu nesaprotu, kas vēl jāpārbauda? Ovulācijai mēģināju nesekot, sekot ar testiem, ar usg, nu nesaprotu galīgi, kas nav tā mani pārņem izmisums reāli, jo nav nekāda plāna, dakteres tik saka, viss kārtībā, gaidu jūs pēc gada vai ar grūtniecību... biju gan pie slavētas šeit N.Andrejevas, gan pie Kalvānes, nu galīgi rokas nolaižas, katru mēnesi bez jebkādām nobīdēm atnāk mēnešreizes, es pat nepaspēju testu uztaisīt vispār izskatās, ka netiek censonēts

Papildināts 02.06.2021 15:42:

Pat pre-seed izmēģināju nu nezinu, kas vēl darāms? Biju atkal pie dakteres jautāju par mākslīgo, viņa uz mani paskatījās kā uz trako, teica, ka viss man kārtībā, tik jācensonē... un cik ilgi? Jau esmu riktīgi nogurusi no tās bezgalīgas seksošanas Man 32 gadi un neviena bērna

Nezinu vai situācija tāda pati, bet paziņai bija tā, ka ar analīzēm abiem ar vīru viss bija pilnīgā kārtībā, bet pie bēbja nevarēja tikt 4 gadus. Tad izšķīrās un ar nākošo vīru drīz vien palika stāvoklī. Saka, ka iespējams bijusi kaut kāda nesaderība ar vīru. Cik tur taisnība, nemāku spriest.

No savas pieredzes: Ar vīru nevarējām tikt pie bēbja gandrīz 2 gadus, pastāvīgi censonējot. Beigās uzlikām mīksto būs/nebūs. Beidzu vispār par to domāt. Sākām izbaudīt vienkārši kopā būšanu. Un te nu mums jau negaidīti pēkšņi ir 11ned. Ja vēl nav, tad nav vēl lemts un jo vairāk nervozē un streso par to, ka nesanāk, jo vairāk organisms pretojas procesam. Es tā domāju.

PucitePucite

Dīvaini no ārstu puses, ka netiek nekas darīts lietas labā, ja vairākus gadus nepiesakās mazulis. Cik gadus jau mēģinat?

Egucis
Nevar jau teikt, ka nekas nav darīts, analīzes taisītas, histeroskopija taisīta, nekādu poļipu nav, olvadi pārbaudīti, es pat īsti nezinu, ko vēl var darīt, mēģināts arī kontracepcijas kurss un censonēt atceļot, bet nekas nesniedz rezultātus. Bet jā, tagad ārsti vairs neko pat nepiedāvā, saka, ka jāgaida... es īsti nesaprotu, cik ilgi jau tādā vecumā var gaidīt - līdz 40???!!! Censonējam jau gadus 5, nu laikam 4, tad bija pārtraukums vīra ārstēšanas dēļ, un tagad atsākam, man vairs nav cerību īsti, nezinu, domāju bez maz vai braukt meklēt surogātmāti nu traki

Ilziite_Ro

Kurai dakterei jautāji par medicīnisko apaugļošanu? Parastie ginekologi dažkārt savas nezināšanas dēļ var neieteikt, bet, ja ir pagājuši četri gadi, tur vairs nav ko gaidīt. Piesakaties rindā uz valsts apmaksātu procesu, kamēr gaidīsiet (agrāk bija gadu, tagad varbūt mazāk), painteresējies vairāk par šo tēmu. Lai izdodas!

par Kalvāni jau gan labas atsauksmes, bet varbut vērts ir aiziet uz vēl kādu neauglibas kliniku painteresēties

Egucis
Nezināt, kādas atsauksmes par dakteri Zani Vītiņu? Plānoju pie viņas aiziet aprunāties.

PucitePucite
Par Vītiņu ari loti labas atsauksmes, diezgan garas rindas arī šai dakterei

Peperomia

PucitePucite, Egucis
Vītiņai nav gara rinda šobrīd. 1. martā piezvanīju, 12 martā tiku uz vizīti, uzreiz ielika MA rindā, paralēli veic visus izmeklējumus. Šobrīd plāns sastādīts ar tikšanās reizēm, bet jau 2x zvanīja administratores un jautāja, vai nevēlos uz vizīti 2 nedēļas ātrāk iet.

Lyrica

Iesaku aiziet uz Gasiņa klīniku. Es biju pie Agneses Plēpes, viņa, ja tā var teikt, nečakarējas ar likšanu MA rindā. Un pieeja arī savādāka viņai ir. Turpat nākamajā stāvā ir Embrions, kur arī veic MA. Mani ielika rindā aci nepamirkšķinot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419759