Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izmeklējumi

PucitePucite

Ja ir OK ar krievu valodu, es ieteiktu pakonsultēties ar Maskavas ārstiem. Man bija cita nopietna problēma, pārbaudījām gan ģenētiku, gan hormonus. Konsultācija maksāja ap 40 eiro. Es atradu visas atbildes, ko meklēju, pat ir izstrādāts plāns ārstēšanai un nopietnu risku kontrolēšanai. Latvijā manas vizītes maksāja 2x vairāk un nekas. Cironline.ru

Conejito

Aizej uz jebkuru auglības klīniku, kura nu labāk patīk pēc atsauksmēm. Mākslīgo uzreiz veikt neliks, iespējams kaut kādus izmeklējumus liks veikt vēlreiz, piemēram, spermogrammu, jo Gulbja lab pārbauda ne visu. 4 gadi ir daudz. Un ticu, ka iemesls ir un tas jāmeklē, nevis jāgaida brīnumi.

atilol

Ģenetiku.

Conejito
Bijām ivf, turpat vīrs nodeva spermas analīzi. Neko tur mums nepateica, diemžēl, ovulācija ir, olvadi cairlaidīgi, sperma normas robežās, tāda pie kuras noteikti var dabīgā ceļā iestāties grūtniecība.

Papildināts 05.06.2021 19:49:

Lyrica
Varāt pastāstīt, ko tieši nozīmē savādāka pieeja? Labā nozīmē? Kā tā izpaužas?

Lyrica

PucitePucite
, savādāka pieeja - aprūpe daudz labāka kā pie iepriekšējiem ārstiem, pie kuriem esmu gājusi. Nav tādas sausas zināšanas. Domā ārpus rāmjiem. Viennozīmīgi labā nozīmē.

LizzyV

PucitePucite
pirmkārt pievienojos tiem, kas ir par dr.V

otrkārt - ir tāda diagnoze (loti daudziem pāriem tiek uzstādīta) - "neizakaidrojama neauglība" Kas pa lielam nozīmē to, ka neauglība ir un problēma ir kaut kur - taču medicīna vēl nav tik tālu attīstījusies lai spētu saprast tās cēloni. Labā ziña ir ka prognozes ar šo diagnozi ir loti labas ar IVF metodi.

Viss jums būs labi! Vienkārši pieraksties pie laba, saprotoša ārsta.

Redziet, meitenes, ivf es nepavilkšu veselības stāvokļa dēļ, pat neapsveru tādu variantu, ja nu tikai ļaus iet ar donora olšūnu, bet šaubos, ka tā var, gan jau jāgaida, kad būs izsīkušas savas rezerves un jācer, ka vēl varēšu pavilkt grītniecību tajā vecumā...

Papildināts 07.06.2021 18:20:

Bet protams jāiet to noskaidrot, lai zinu vismaz, ka darīju visu iespējamo...

PucitePucite
Pilnīgi piekritu, ka IVF sit pa veselību ļooooti izteikti, es arī savulaik mēģināju skaidrot par donora olšūnu, tā arī nesaņēmu ne atteikumu ne piekrišanu no dakteres, paldies Dievam viss atrisinājies pats no sevis, ļoti novēlu lai nav jāiet tos elles lokus MA un mazais piesakas pats

PucitePucite

Kā es Tevi saprotu vārds vārdā.

Papildināts 07.06.2021 18:57:

Vienīgais kas vairs neliek mieru, ka bērnībā ārsts teica, ka man esot maza dzemde un daudz vīrišķo hormonu, kā dēļ būs grūti palikt stāvoklī...

Man draudzene vairāk kā gadu nevarēja palikt stāvoklī, kamēr ārsts jau sāka ieteikt konkrētas pozas, jo viss esot kārtībā.. un mazais pieteicās.

gaura

PucitePucite
ja gribas izmēģināt savādāku pieeju, aizej uz konsultāciju pie Annas https://fertilitysoul.com/konsultacijas.html vislabāk kopā ar partneri. Viņa paskatīsies uz lietām lielākā tvērumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419759