Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izmeklējumi

PucitePucite

Tas, ko es nožēloju - ka nāgāju uzreiz uz auglības klīniku, kad gāju pirmo reizi pārbaudīties pēc pusotra gada nesekmīga rezultāta. Gāju pie parastā ginekaloga. Gada griezumā man tika, protams, veiktas visas vajadzīgās pārbaudes - analīzes, olvadi. Taču, kad aizgāju uz EGV klīniku, mani jau pirmajā vizītē uzreiz ielika rindā uz medicīnisko apaugļošanu. Un kamēr gaidu rindā, paralēli veic vēl citas manipulācijas. Jūlijā mums pirmo reizi būs IUI (inseminācija). Varbūt arī Tu vari to apdomāt? Jo ja jums viss ir kārtībā, tad var iztikt bez liekām hormonu devām. Varbūt iešpricēs vien 1 poti, lai 100% garamntētu olšūnas iznakšanu.

Kā jau minēju, ja būtu uzreiz gājusi uz klīniku, jau sen tagad būtu sagaidījusi savu rindu uz IVF. Bet nu neko, jāpaciešas. taču ļoti ceru, ka varbūt būs ilgi gaidītais rezultāts pēc IUI.

Haidi

PucitePucite
1) kas notiek ar jūsu svaru? Kaheksija vai adipozitāte?

2) vai ir veikta cikliskā hormonālā pārbaude?

3) vai ir veikta kārtīga ovulācijas kontrole? Gada garumā? Tas, ka domājat,ka Jms ir ovulācija, nenozīmē,ka ik mēnesi ovulējat. Pilnvērtiga OV dievietei norit 3/4 * gadā. Un tas ir jau daudz.

4) iekams izslēgsit novirzes savā cikliskā hormonālā skalā, tad var ķerties klāt pie horm.atbalsta...

5) olvadu bārkstiņu darbība ir uz pareizo virzienu?

6) 100% jāizslēdz smēķēšana abiem partneriem

7) histeroskopija

8) seksiņš netik bieži kā gribētos, bet 1* ned, un nekriet uz vanasistabu, bet gan palikt gultā ar salveti dupsī, lai mantība neiztek, bet gan nonāk tur,kur tai jānonāk.

9) pastāv % iespēja, par pāra nesaderību...

10) konsultācija pie Dr.Tirānes....

11) neieciklēties, bet ļauties..nestresot.

Papildināts 10.06.2021 00:11:

+ tikt pie kārtīga embrionologa, kas izrakstīs spricējamu medikamentu, kas atver olšūnas apvalku...

Tīk daudz ko darīt...lai veicas...

Pamainit dzivesveidu. Sakt skriet, vingrot, jogot, atmest vinu, alkoholu un ja iespejams ari kafiju. Cigaretes, protams, ari. Neiet sauna vai pirti, ipasi virietim. Atmest cukuru un baltos miltus uz 3 menesiem. Abiem. Meditacija uz sava berna vizualizesana. Appreceties baznica. Tadus padomus es reiz sanemu. Darbojas.

PS. Draudzene palika stavokli pec tam, kad izgaja refleksologijas kursu. Uz kaju pedam stimule attiecigos punktus un stimule olnicas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419759