Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ginekologa meklējumi

Shanty

Sveikas, dāmas. Esmu ginekologa meklējumos, varbūt kāda var ieteikt labu ginekologu pie ka var iet un arī stāties grūtniecības uzskaitē? Vairāk interesē valsts apmaksātie. Varbūt kādai ir ļoti labas atsauksmes par kādu. Interesē vairāk Rīgā, centra tuvumā, purvciemā Vc Aurā, ka arī varbūt kada zin kādu arī ķengaragā. Paldies

zZzelma

No valsts apmaksātajiem Auras sieviešu centrs ir laba izvēle, jo uz vietas ir skrīninga USG (Domaševs). Droši vien jāskatās, kura ārste pati arī taisa USG. Viņiem ir arī "rozā lietussargs" - sūta pa taisno pie endokrinologa utt.

Draudzene tur vecmāte, tāpēc esmu bijusi ciemos. Palika labs iespaids par gaisotni. Tualete super!

AmaliaHerkir

Quartus klīnikā ir vairāki ginekologi, kas ņem valsts apmaksātajā aprūpē. Atrašanās vieta diezgan tuvu centram, patīkamas telpas, mierīga atmosfēra, uz vietas ir USG, un daudz pieņemšanas laiku (nav jāgaida nedēļām rindā). Zinu, ka Jermakova un Babula tur ir ļoti populāras, bet konkrētas atsauksmes jau var pačekot tepat, foruma meklētājā, pēc uzvārdiem.

skukjeens

Tai pašā Dzemdību namā ir labi ārsti. Esmu uzskaitē pie Dr.Ušpeles.

Optimists ir cilvēks, kam dzīvē neeksistē melnās svītras, bet gan tikai tumšākos toņos iekrāsotas pārejas uz nākamo balto svītru. /I.B./

AMG123

Katrina Kalnina VC4 barona ielà - ñem gan valsts aprûpè gan maksas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419767