Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrijā atņem bērnu, cik pamatoti.

Raimonds1

Un skolai kam ir jābūt?

Papildināts 03.06.2021 22:08:

pece
Tāpat nekādi neiet kopā apgalvojums, ka mēs kā ģimene balti un pūkaini, bet bērnam bail no vecāku reakcijas. Vecākiem ir jābūt savu bērnu aizvējam, ne bubulim.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Raimonds1
Un kas LV skolās darās bullying jomā? Esot pirmajās vietās PISA pētījumā.

Ārzemēs ar to strādā un apkaro daudz cītīgāk, tikai vecākiem ir laicīgi un atbilstoši par to jāziņo.

Tie jau tikai mātes vārdi, kā ir īstenībā nezinām. Varbūt pats bērns nepaklausīgs un sit citus

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Cepuri nost Latvijas diplomātiem, ka iesaistījās. Savējie ir jāaizstāv, it īpaši svešā valstī. Tā ka šodien bija jābūt tai sēdei, kur izlems par sociāla dienesta lēmumu izņemt bērnus no ģimenes, tad gaidīšu rīt ziņas, kas nolemts.

Vispār jau zviedri nav kā norvēģi, kur par katru sīkumu ņemtu bērnus nost. Tātad ir pamats domāt, ka tēvs ir dēlu mēdzis nopērt. Pret to gan Zviedrijā nav iecietības.Vienreiz pat vienu diplomātu no musulmaņu valsts, ja nemaldos Malaizijas, apcietināja, kad uzzināja, ka viņš sit savus bērnus, ja nepietiekoši labi mācās korānu. Beigās viņus izraidīja un bērnus atpakaļ atdeva.

Kad esi Romā, dzīvo pēc romiešu likumiem... nu nevajag bērnus sist. Nav normāli, ka puika baidās no tēva. Bet, protams, cīņa pret mobingu jau ir nākošais jautājums. Bieži to var atrisināt tikai mainot skolu.

Rosalia

mea
Bet tai pat laikā, ja es, nezinot faktus, būtu agrāk metušies bērnam dusmīgi virsū un grasījusies viņu sist, - tad mums diez vai būtu sanākusi konstruktīva saruna ar skolu un ar manu bērnu.
Es nezinu nevienu normālu vecāku, kurš, nezinot faktus, metas sist bērnu. Tā kā mans vecākais dēls skolas laikā bija klāt un ņēma dalību vienmēr un visur, es gana bieži dabūju apmeklēt dažādu incidentu "izmeklēšanas" pasākumus, un tur kā reize bija novērojama pretēja situācija, katrs vecāks ar putām uz lūpām centās pierādīt, ka pirmais sāka tas otrs, bet viņa bērns tikai aizstāvējās. Brīžiem tas izklausījās visai komiski, 7a. klases čaļi parkāvās ar 7c. klases "kolēģiem", riktīgs bars, bet, paklausoties vecakus, sanāca, ka visi kā viens tikai aizstavējās.

Papildināts 04.06.2021 01:04:

Par konkrēto gadījumu, tur var būt visādi varianti, grūti spriest. Viens gan jāņem vērā tām ģimenēm ar maziem bērniem, kas dzīvo ārpus Latvijas, ka iebraucējiem vienmēr būs mazākas pielaides kā vietējiem. Pirms gada viena man zināma latviešu ģimene pa galvu, pa kaklu atbēga uz Latviju no UK, jo par viņiem bija sākuši interesēties bērnu aizsardzības dienesti. Ģimene tāda, kas UK strādāja vienkaršos darbiņus, bet nav dzērāji, un nerodas iespaids, ka darītu pāri bērniem.

Rosalia
Vecāki var būt ļoti dažādi.

Ir tādi, kuri izveido priekšstatu par notikušo un nemaz nedod bērnam iespēju izteikties un paskaidrot, bet lasa morāli un dara kaut ko trakāku arī, savu paša dusmu vai baiļu ietekmē. Un bieži vien šo vecāku bērni arī ir tie, kuri baidās un melo.

Emocijas būtu jāspēj pievaldīt, dodot iespēju prātam apsvērt situāciju.

Es gan nesaprotu vienu- jums bērni nekad nav tā ka teikuši par kaut ko- nē, to es darīt nevaru/ nedrīkstu, jo tēvsmāmiņa par to dusmosies? Da vienalga, par ko- naudu no maciņa izčiept, uzpīpēt, ar džekiem pusnaktī patuset, pa logu ārā rāpties. Nav tāda teiciena bērna leksikā- vecāki dusmosies?

Te būtu jāpalasa forums, kā pieaugušiem cilvēkiem veicas ar visa kā piedēvēšanu otram, ko tas nav ne rakstījis, ne domājis.

Tad jau viegli vārdkopa - "vecāki dusmosies" pārtop par "vecāki slikti ietekmē", "bērnam bail no vecākiem" un pārējo sadzīvisko un, kas ir vēl interesantāk, "profesionālo" leksiku.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Ar nepacietību gaidu stāsta turpinājumu, paredzu, ka vecāku noklusētās nianses vēl uzzināsim - septiņgadīgs bērns katru dienu nāk mājās un sūdzas, ka tiek sists no citiem klases biedriem un māte (vecāki) vienīgais kā reaģē ir zvana uz skolu pirms pāris nedēļām un ļauj visam turpināties? Neiet uz skolu un neskaidro situāciju, cerot uz nez ko.....

lota parastā
Cepuri nost Latvijas diplomātiem, ka iesaistījās. Savējie ir jāaizstāv, it īpaši svešā valstī.
Šie nav savējie. Savējie ir tie, kuri savā valstī nodokļus maksā. Ne tie, kas 10 gadus stutē svešas valsts ekonomiku un par dzimto zemi atceras vien tad, kad tiem kaut kas no tās pienākas.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419771