Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrijā atņem bērnu, cik pamatoti.

Raimonds1

Cucamonga

ibica2
Kā Tu vari atcerēties visus tos uzvārdus?

He-he-he

Cucamonga nezinu, atmiņa laikam ļoti laba, es dzejoļus arī momentā iemācījos. Es ja aizeju uz kādu grupu aizvietot, gandrīz visiem bērneļiem atceros vārdus, uzvārdus. Vai ja dzirdu, ka blakus laukumiņā audzinātāja kādu sauc, man paliek atmiņā.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Cucamonga

ibica2
Apskaužu. Es vārdus neatceros.

He-he-he

Nezinot konkrētās lietas apstākļus, man tomēr šķiet, ka vispārīgi stāsti par to, ka ārzemēs nepamatoti atņem bērnus, ir pasakas. Manuprāt, tas notiek pamatoti, tikai daudzi latvieši to tā nesaredz, jo izpratne par audzināšanu viņiem nav šim laikam iederīgas. Protams, ir iespējami kādi izņēmumi, kļūdas, pārpratumi, tur būtu jāskatās padziļinātāk un mums tādu informāciju neviens tāpat nesniegs, bet es par kopējo tendenci. Šķiet, senāk bija īpaši populāri teikt, ka valstis bez pamata atņem bērnus, jo .. un seko sazvērestības teorijas.

Papildināts 04.06.2021 18:16:

Ideja par to, ka konkrētajā gadījumā skola atriebjas vecākiem, man arī šķiet sazvērestību teoriju plauktiņā.

Papildināts 04.06.2021 18:18:

Atcerējos ne tik seno sižetu Latvijā par to, ka bērnu ar māti ielika krīzes centrā un sievietes dzīvesbiedrs protestē pret to.

https://skaties.lv/degpunkta/noziedziba/bernu-kopa-ar-mati-zilumu-del-norobezo-no-sievietes-dzivesbiedra-virietis-uzskata-tas-darits-negodigu-apsverumu-del/

Tak tur arī sazvērestības teorijas par to, ka no katra atņemtā bērna iegūst naudu vai tml.

Papildināts 04.06.2021 18:23:

tāpat kā Latvijā ne visi atvērti pieņem iebraucējus, tā arī citās zemēs, šis aspekts ir zināms sen, ar to jārēķinās.

+

Nemaz negribas domāt, kāds naids potenciāli varētu izvērsties, ja Latvijā skolās sāktu iet teiksim bēgļu bērni.

Incidents ar "brauc atpakaļ uz Krieviju" vispār izklausās 100% iederīgs latviešu sabiedrībā.

Man atkal ļoti žēl to vecāku. Manējā meita vakar man saka - es negribu tev teikt, jo tu dusmosies, bet negribu arī melot - es visu vakaru spēlēju spēles telefonā. Ne es kliedzu, ne situ, bet, protams, bija neliela morālīte par to, ka pārāk daudz spēļu ir slikti. Vai, piemēram, kad sīkā gāja bērnudārzā, bija agresīva pret citiem - es ar šausmām gāju uz bērnudārzu, gaidot ikvakara atskaiti, ar kuru bērnu šodien viņa saplūkusies. Un mums arī bija konsekvenču politika - ja kādam bērnam nodarīts pāri, tad tajā dienā nebūs našķu. Protams, ka meita nebija laimīga un pārdzīvoja, katru gadījumu izrunājām un es smagu sirdi noņēmu tos našķus (vai dažreiz nenoņēmu, ja bijis aizstāvības keiss). Un mana meita noteikti varētu pateikt un pateiktu, ka kaut ko negrib mammai teikt, jo mamma dusmosies, lai gan manas dusmas lielākoties izpaužas ar izsaucienu "ko? atkal pazaudēji jaku? bāc, cik es tev varu pirkt tās jakas! labi, tagad es dusmojos, nerunā ar mani, kamēr es nomierināšos", un pēc 10 min es jaua tkal normāli runājos par visu citu, tikai ne jaku. Zviedrijā man jau bērns būtu atņemts.

Nobijusies

Stipri šaubos, ka uz viena teikuma pamata ģimenei tika atņemti divi bērni.

Duujaa

Ammmanda
Norvēģijā zināmiem cilvēkiem gadījums: bērnudarzā sīkais pasaka, ka vecāki mājās dzer. Pārbaudes klāt un pa nopietno. Īstenībā vecāki pus vīna glāzi viesībās iedzēruši. Pēc tam to vīnu lēja sulas glāzēs vai tējas krūzēs, lai mazais neredz, ka tā ir glāze un alkohols.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18266991-berna-valsirdiba-darzina/1/

Susuriic
Nu, vari sevi mierināt ar to, ka dārziņā to bērnu ir vesels bars un viņi VISI stāsta audzinātājām savus priekus un nedienas; kas ko dara vai nedara, kur bijuši, ko ēduši, līdz pat sīkumiem - kādā krāsā tētim apakšbikšu gumija.

Mums bērnudārznieks ir liels stāstnieks, pastāstīs arī lietas, kas realitātē nemaz nenotiek. Omītēm, piem., normāls telefonsarunas teksts uz triviālu jautājumu - nu kā tad tev, bērniņ, iet? Var smuki atbildēt - slikti, neviens mani nemīl, visi mani sit un mamma nedod ēst.

Tā kā es nemaz negribu zināt, kādas basņas stāsta dārziņā. Nebrīnos, ja stāsta par to, ka opis mēdz dzer šņabi - un paliek dumjš kā zābaks, tētis alu un audzē alusvēderu un bendē aknas..un māte skandāliste/lekciju lasītāja. Pa lielam, nekas baisi slēpjams ģimenē nav. Nav ar ko lepoties, bet esam lieli skandālisti, bļaustamies, baramies..nemākam PAREIZI argumentēt un aizstāvet savus viedokļus...ceru, ka līdz tam nenonāks, ka audzinātājas izsauks kādu sociālo darbinieku uz apsekošanām.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Raimonds1
Un tas ir tāds kā vidusmēra ģimenes normālības piemērs . Es nezinu, kam būtu jānotiek, lai psihiski veseli bērni tādas muļķības gvelztu pa telefonu....

Kāds sakars ar vidējo statistisko bērnu?

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419771