Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

40+3

savanna

savanna

Sveikas. Varbūt šeit ir vēl kāda, kur gaida un nevar sagaidīt. Sēžu mājās un nevaru vairs sagaidīt dzemdību sākumu. Nepalīdz arī mana ginekologa teikums divas dienas atpakaļ, ka šo nedēļ dzemdībām "jātrisinās", esmu jau palikusi emocionāla.

Maija sākumā arī nevarēju sagaidīt, kad mazulītis dzims. Beigu beigās tika nozīmēta dzemdību atrisināšana noteiktā datumā. Sākumā arī cepos par to, ka dzemdības nesākās. Taču tad man iestājās miers. Zināju, ka ir darums, kurā dosimies uz slimnīcu un viss atrisināsies. Labākais, ka naktī uz noteikto ierosināšanas datumu negāja ūdeņi.

Fairview

Pavisam nesen biju identiskaa situacijaa, bet centos to vnk pienjemt un neseedeet trauksmee pati prieksh sevis. Atceries, ka bez prieka un emociju guzmas mazuliitis nesiis arii NEPARTRAUKTU uzmaniibas vajadzibu.
Es iesaku gaidiit ar sapraatu, gruti pedeejaas nedeljas/dienas ir gruti visaam mums....

Tas ir tikai cipars 40 nedēļas... normāla grūtniecība ilgst no 37 līdz pat 42 nedēļām. Ja tevi tas mierina, Francijā dzemdību datumu aprēķina apaļus deviņus mēnešus pēc ieņemšanas dienas, kas atbilst 41-42 nedēļām. Nevienai pat prātā nenāk uzskatīt 40+3 par pārnēsāšanu. Par ierosināšanu labāk nedomāt, ja nu nav galīgi par ilgu jau grūtniecība vai arī citas sakritības, kas paaugstina dzemdību risku.

Turies!! Protams, ka tas nav viegli. Taču viss var sākties jebkurā mirklī

Tas pats man. Neviena ne tautas ne netautas metode nepalidzēja. Devos 41+1 uz ierosinašanu... un vis bija ideāli un perfekti .... 4.5h vēlak mans 3.9 kg vieglais rupucis bija uz punča.

Gygy

Man visi trīs dzima 41w+.. Šoreiz noliktais datums ir 10. augusts. Jau esmu noskaņojusies uz 20. augustu braukt dzemdēt

savanna
Pirmais puika dzima 42+2. Liels un neiedarbojās nekādas ierosināšanas vienkārši nomocīja mani pāris dienas un palaida mājās. Pēc nedēļas pats piedzima. Slimnīcā ierados 10 novembrī un dēls piedzima 24.novembrī.

Iesaku atslābt un nedomāt par to kad mazais piedzims.

Otrs puika piedzima 40+4 pēc tam kad jau biju atslēgusi smadzenes un palaidu visu pašplūsmā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419773