Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības iznēsāšana.

Aveniitee

Saskāros ar tādu problēmu. Divas grūtniecības beidzās piecās nedēļās. Kura vēl ir saskārusies ar šādu situāciju ? Kādas pārbaudes veicāt ? Vai izdevās iznēsāt mazuli ? Un kādi bija iemesli ?

Sveika. Man arī 2 reizes neveiksmīgi. Daktere nosūtīja pie endokrinologa - ar hormoniem viss ok. Tad uz trombofīlijas un kariotipa analīzēm - viss ok. Vīram pārbaudīja SG - tur arī viss kārtībā. Gaidu tagad konsultāciju pie ārsta, tad jau redzēs. Bet arī paklausītos citu meiteņu pieredzi.

Dzeerveniite

Aveniitee
Man 6 grūtniecības beidzās 5-7 nedēļās. Tā gadās. Ir divi bērni no otrās un astotās grūtniecības. Viss var izdoties!

Var nodot trombofilijas testu. Ar ārsta nosūtījumu gandrīz bezmaksas. Ja nē, tad meklēt tālāk iemeslu.

Papildināts 03.06.2021 23:53:

Silti ieteicu pameklēt kāpēc tas notiek.. jo es tā nemeklējot saku plānot otro grūtniecību, ārsti man bija arī ne paši labākie un jau bērnu zaudēju ne 5. Nedēļā, bet jau 37.nedēļā

Papildināts 03.06.2021 23:53:

Silti ieteicu pameklēt kāpēc tas notiek.. jo es tā nemeklējot saku plānot otro grūtniecību, ārsti man bija arī ne paši labākie un jau bērnu zaudēju ne 5. Nedēļā, bet jau 37.nedēļā

Dzeerveniite

Ja tas notiek 37.nedēļā- tam tiešãm var bùt nopietns iemesls. 5 nedēļâs tā vienkărši visbiežăk ir dabīgă atlase.

Varbūt kāda arī var ieteikt labu ginekologu kas palīdzēja tikt galā ar šādu problēmu

Progesterons - iespējams par zemu, tad jālieto zāles, kas to paceļ. Vēl var pārbaudīt vai nav Ureaplazma.

Man bija pārāk zems progesterona līmenis. Kad sāku lietot papildus, izdevās iznēsāt veiksmīgi mazuli. Turies! Noteikti vērsies pie laba ārsta un risiniet!

Abās reizēs kā uzzinājām tā sākām lietot progesteronu. Otrajā reizē progesteronam klāt vēl dzērām hjertemagnil. Tāpēc tas laikam nav iemesls.

gamma

Aveniitee
Kāds starplaiks bija abām grūtniecībam?
Man nepilna gada laika bija 2 MA. Vērsos pie reproduktologa. Pirms tam jau bija pārbaudīts abiem STS panelis, spermograma vīram.Reproduktologs ieteica pārbaudīt - kariotipu (abiem), antifosfolipidu sindromu un ttombofiliju (man). Apstiprinājās trombofilija un mums ir 1,6g. Arī iesaku atrast iemeslu, vērsties kāda no neauglības klīnikām vai ģenētikas centrā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419793