Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dārglietu attīrīšana

Lexija

Sveiki, kā var attīrīt dārglietu no svešas enerģijas?

Skābais

Uz nakti atstāt kāda strautā vai upē zem ūdens.
Veikt attīrīšanas rituālus.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

mellene88

principā... viss ir galvā. Ja tu tici,ka kādai leiati ir sveša enerģija, tad attīri tā ,kā tev pašai liekas,ka būs attīrīts.

Jaunībā,kad reālās dzīves pieredzes bija maz, arī pavilkos...svešas enerģijas, svešas vibrācijas ,svešas domas utt.

tad vienā brīdī pielēca..neviena sveša enerģija nevar man neko nodarīt ,kamēr es to neakceptēju un pati neielaižu savā teritorijā.

vardsakot ..toreiz..sen, sen.. tjipa attīrāmās lietas tiku skalojusi, zem tekoša ūdens, tiku likusi leskapī uz izsalšanu, tikai likusi saulē,ja vajadzēja uztopot ar saules enerģiju un atstājusi naktī laukā ja vajadzēja mēness enerģiju...blablabla...

Tagad nedaru neko no tā visa, jo ticu sev..un tam ,ka katrai lietai ir sava enerģija ..nevis velkas līdzi kkāda svešā...

instagram -mellenessniega

Man pašai prasās periodiski (pēc smagas nedēļas, piemēram) savas rotas ar akmeņiem paturēt zem tekoša ūdens un uz nakti atstāt glāzē ar ūdeni.

Par to turēšanu pilnmēness naktī glāzē ar ūdeni, lai mēness apspīd, dzirdēts, ka tas nevis attīra akmeņus, bet tieši uzlādē, izceļot to īpašības. Nez.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419797