Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Putnu uzvedība

ace

Aizdomājos par putnu uzvedību šogad. Iespējams dabā visu laiku tā notiek, bet kaut kā sakrituši tik daudzi gadījumi. Notikumi ērgļu ligzdā (adoptē, bet tad atstāj nosalt), tīkko baltiem stārķiem vecāku klātbūtnē cits putns izmeta visus stārķēnus, man te pie mājas ligzdoja zīlīte - čiepstēja putniņi skaļi, kad baroja, vienu brīdi klusums - skatos, pamesti, beigti. Vārnas šogad trakas. Nekad vēl nebija vārnas, žagatas aiztikušas vistu cāļus. Vista ātri pameta šos. Tagad kontā divi aiznest, divi saknābāti. Kas, badam tie putni gatavojas? Aukstai ziemai? Vai tikai sakritība


murmuladze

Man laukos pie mājas ir stārķu ligzda, tā ka paši varam novērot, ka gandrīz katru gadu kāds stārķēns vai stārķēni tiek izmesti. Nav tā, ka tikai tagad kaut kas tāds notiek. Daba ir daba.

Sarandiels

Daba ir daba. Tā nav nedz laipna, nedz žēlīga, un par izdzīvošanu vienmēr jācīnās. Tevis aprakstītie notikumi ir bieži un absolūti ne katrs jaun-izšķīlušais putns izdzīvo, taču, ja esi sākusi tos koncentrēti novērot konkrētā laika posmā, varētu būt noderīgi pārdomāt - ko konkrēti tev nozīmē/simbolizē putni, viņu mazuļi? Kādas sajūtas raisa novērotās norises viņu dzīvē/nāvē? Iespējams, tas palīdzēs saprast, kāpēc psihe tam pievērš pastiprinātu uzmanību, un ko zemapzināti centies pati sev atzīt/pavēstīt.


Ad noctem festinamus!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419801