Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olvadu caurlaidības pārbaude

atilol

atilol

Aprīlī uzzināju, ka man ir zems amh. 0.23

Gatavojoties makslīgajai apaugļošanai, lai nezaudētu laiku daktere teica veikt olvadu caurlaidības pārbaudi un dzemdes tīrīsanu endometrija sakārtošanai, mazums pašiem kad viss sakārtojas sanāks, tas pārlikas jo aizkavējās MR un atnāca labs hcg asinsaina.

Sanak, ka jau otraja censonēšanas mēnesī paliku stāvoklī (maijā). Vakar grūtniecība partrūka ~5.\6.nedēļa (hcg nokritās un progesterons 5. Gaidu, kad viss iztīrīsies un tad rindu uz endometrija sakārtošanu (dzemdes tīrīšanu).

Daktere saka, ka vajag arī olvadu pārbaudi. Kāpēc? Ja jau stāvoklī paliku, tad viss strādā. Ne?

Jana_07

atilol
Godīgi sakot, ar olvadu pārbaudi ir dīvaini, ja tikko bija grūtniecība. Un daudzi ārsti pēc agrīnā SA iesaka neko neatlikt un uzreiz mēģināt atkal, jo tad vēl lielākas iespējas atkal palikt stāvoklī

Papildināts 04.06.2021 22:00:

atilol
Un, vai tiešām vajag dzemdes tīrīšanu? Sanāk, ka Tev pārāk biezs endometrijs

Es netaisītu ne pirmo ne otro, ja tikko ir bijusi grūtniecība, jācensonē tālāk

atilol

To procedūru endometrija sakartošanai iesaka veikt, lai palielinātu ivf veiksmes potenciālu. Tā man skaidroja Fodina. Endonetrijs nav biezs, viņa teica, ka nav perfekti vienmērīgs un esot ieslēgumu vai kas tml., kas var traucēt grūtniecībai ieligzdoties.

Endometrial scratching is a technique used to improve the ability of an embryo to implant in the uterus after in-vitro fertilization. It involves superficially wounding the lining of the womb, in order to improve the receptivity of the uterus to the embryo.

Ilziite_Ro

Es ieteiktu tomēr aiziet uz olvadu caurlaidības pārbaudi arī tad, ja nesen bijusi grūtniecība. Olvadi ir divi - ja viens ir vesels, tas nebūt nenozīmē, ka vesels ir arī otrs. Bojāts olvads var traucēt grūtniecībai. Veiksmi!

atilol

Ilziite_Ro

Kā var viens bojāts olvads traucēt grūtniecībai? Jo es cik interesējos tomēr nesaprotu. Ja ir jau bērni. Plus pēdējā grutniecība iestājās tikko, lai gan bija sa, tad viss tomēr liecina, ka olvadi ir veseli.

Ilziite_Ro

atilol
Piemēram, bojātā olvadā var uzkrāties šķidrums.

atilol

Ilziite_Ro

Es saprotu. Bet ja principā ar praktiski pirmo mēģinājumu grūtniecība tomēr iestājās, tad šķiet jokaini skriet uz olvadu parbaudi. Vai tai tomēr indikācijas nav ilgstoša neauglība vai nespēja tikt pie mazuļa?

Un šķidrumu jau tomēr redzētu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419805