Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā noteikt pareizo pardošanas cenu dzīvoklim

Hildra

Patricia L

Tikko taisīju novērtējumu savam dzīvoklim 150 eiro. Tā ir minimālā maksa. Tas gan bija viens no populārākajiem kantoriem. Izvēlējos, jo akceptē visas bankas. Bez tā novērtējuma man nebija vispār saprašana, cik varētu būt cena. Ja es pārdotu, tad pieliktu novērtējumam klāt dažus tkst., tā, lai var nolaist. Mākleris ir ērts tādā ziņw, ka varēsiet iedot atslēgas un, lai staigā 100 reizes.

māklere kādas 5x brauca uz ilgu laiku (gribētāji ik pa pusstundai vienā tādā reizē).

Ja tik daudz gribētāju nosauc vienu laiku visiem parādi un pasaki ka lielākās cenas solītājs (vai tas kas nekaulēsies) arī būs nākamais īpašnieks.

Ja dikti vajadzēs to dzīvokli, laiku atradīs lai ierastos.

Ies katram raadīt un stāstīt. To var darīt, ja uzlikts baiss cipars un tad katra apskatīt gribētāja priekša jāzemojas.

Bet nu ja grib atpogāt māklerim, nevis pats vairāk nopelnīt. kas to var liegt!

Māklerim būs liela komisija, parasti laikam 5%,

Pašiem par tiem 5 % laikam zapadlo tās paris reizes aizbraukt, laikam vairāk pelna. Jeb ne ķeizara lieta tā ir, īpašniekam līdz tam nolaisties? Var padomāt ka ekskluzīvu īpašumu pie Baltezera tirgo, nevis mantotu dzīvokli panelenē! (tas piemēram, nekā personīga)

Burunduks30

VisuRakom
Nepiekrītu. Cilvēki nebrauc tikai tāpēc, ka dikti vajag. Brauc arī vienkārši apskatīt. Neviens taču nebrauc ar mērķi obligāti pirkt, pirms redzējis. Tu taču nepērc pirmo objektu, ko apskati? Es savu dzīvokli nopirku tikai pēc apskates, jo bildēs tas īsti neuzrunāja, bet braucu uz apskati, jo tas ierakstītās visos manos kritērijos (vieta, lielums utt.)

Patricia L

VisuRakom
Nosauc māklerim savu cenu un, lai mākleris liek, cik % grib. Protams, ka augstāka cena var samazināt gribētāju skaitu, ja vēl jālaiž cena nost, tad paša ieguvums mazāks. Šajā gadījumā es arī ņemtos pati, nosakot vērtību pie vērtētāja. Ir sertificēti vērtētāji, kuri nepieder nevienai firmai. Pieņemu, ka ņem mazāku maksu par tiem 150 eiro. Tikai tādus neakceptē visas bankas.

Nu kāds vērtējums (un kādi kredīti) par pārdevēja naudu neremontētai panelenei, par mākleri nerunajot. Nesmīdiniet. Man bija līdzīgs situeisens, pie kam pilnīgi negribējās krāmēties ne ar remontiem, ne ko, tikt vaļā un miers( vieniga atskiriba, ka tas bija mans nevis omites). Vienigais bonuss- vecais, zaļais Purvciems, bez urlu piesitiena situeisens, pie kam pilnīgi negribējās krāmēties ne ar remontiem, ne ko, tikt vaļā un miers( vieniga atskiriba, ka tas bija mans nevis omites). Vienigais bonuss- vecais, zaļais Purvciems, bez urlu piesitienas ne ar remontiem, ne ko, tikt vaļā un miers( vieniga atskiriba, ka tas bija mans nevis omites). Vienigais bonuss- vecais, zaļais Purvciems, bez urlu piesitiena. Vienkārši paņemu dempinga cenu, ieliku ss , pēc 30 min izņemu āra, jo sākās piedāvājumi pārskaitīt rokas naudu, maksāt nedaudz vairāk un tml. Tā nav summa, kas jāņem kredītam, lai nopirktu neremontētu paneleni. Un tam, kurš doma remontēt, ir pilnīgi vienalga, vai jāmaina struntiga remonta veidojumi vai no nulles . Pēdējais pat labāk- redzi, kas tur ir un vari i remonta izmaksas pats veidot, i ko variet.
ta ka - lieciet sludinājumu- tajā ss bija 7(?)€, paši rādiet un, ja gribas atri pārdot, nomet no tam absurda cenam , kas ir pa lēto saremontētajiem kādus 15 tk, un voila.

Papildināts 06.06.2021 10:42:

Ak je, kas te notiek. Ka noliek telefona kursoru, tā par kopējas teksts, un pat neredz.
sorry. Izlabot arī nevaru

Nosauc māklerim savu cenu un, lai mākleris liek, cik % grib.
Mākleri ļoti labi orientējas tirgus cenās, tāpēc īpašums tāpat tiks pārdots par tirgus cenu (t.i. ja arī cena sākotnēji būs uzlikta krietni augstāka, tad mākleris ļaus pircējam to nokaulēt līdz tirgus cenai, bet pēc tam pārliecinās pārdevēju, ka tā ir augstākā iespējamā cena - jo viņš vienkārši zina, ka citu pircēju par šo uzpūsto cenu nebūs). Un īpašnieks par šo sevis apkāšanu māklerim vēl samaksās 5%.

Tāpēc blokmājām ņemt mākleri augoša tirgus situācijā, ir lieka naudas izšķiešana. Pilnīgi pietiek iztērēt 6 euro cenubankai, lai apskatītos, par kādām cenām pēdējā gada laikā ir pārdoti līdzīgi īpašumi tajā apkārtnē.

Un kā jau te pareizi saka - neremontēts dzīvoklis pircēju acīs kotējas tieši tāpat, kā slikti remontēts - abos variantos viss ir jājauc nost un jāsāk no jauna.

Un šobrīd nemaz nav nepieciešams izrādīt dzīvokli lielam pircēju skaitam. Tā kā cenas aug un piedāvājums ir mazs, tad pircējs tev atbildi sniegs uzreiz pēc dzīvokļa apskates. Galvenais ir izdarīt savu mājasdarbu un izpētīt notikušo darījumu cenas, lai zinātu, par kādu cenu dzīvokli izlikt pārdošanā.

Lauku puķe
Precizi par to remontu. Vienmēr smejos, kad cenu liek uz augšu dēļ tipa remonta. Tur vēl ir jānolaiž summa, par kādu jāveic iepriekšējās kosmētikas aizvaksana( ka minimums), nevis lepni Purcika un Ziepī jārada arkas durvju vieta un debilu flīžu salikumi. Remonti , par kuriem maksa papildus, ej un dzivo, šajā segmenta nebus. Tatad nekas nav labaks par skatuvi brīvai izpausmei- izveicīga vīrieša paša darbaspēkam, pārbūvei vai rokoko kruzuļiem ar roza griestiem

Burunduks30

Cilvēki nebrauc tikai tāpēc, ka dikti vajag. Brauc arī vienkārši apskatīt

Nu lai skatās. Atnāk bars un skatās. Kurš ir ņēmējs, tas arī paņem. Kas atnāca paskatīties tas paskatījas.

Paldies par padomiem
, laikam mākleris būs lieks posms, jums taisnība. Mēģināsim sākt ar cenu vidējo, tad jau redzēs.

neremontēts dzīvoklis pircēju acīs kotējas tieši tāpat, kā slikti remontēts - abos variantos viss ir jājauc nost un jāsāk no jauna.
Arī taisnība, psihologiski tik nolaistais skats, ienākot, kas dod bažas, vai potenciālais pircējs uzreiz nesāks kritizēt, cik viss slikti, salīdzinājumā ar smuko bilžu remontētajiem dzīvoklīšiem, un nesit cenu pārspīlēti uz leju. Lai gan ar remonta izmaksām, tur jau jāskatās, cik kurš grib šiku un cik paši spēj bez firmas padarīt. cena jau nebūs remontam vienāda..

Izvāc tukšu to dzīvokli, noplēs visu lieko, lai redz patieso stāvokli, satīri un nejūties vainīga, ka nav uztaisīts pārdošanas remonts. Daudzi labāk pirktu tādu dzīvokli, kur redz, ko pērk, nevis ar nokrāsotu pelējumu stūrī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419815