Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā noteikt pareizo pardošanas cenu dzīvoklim

Hildra

Legato

Hildra
Sveika! Ko pārdodat? Meklēju 1-2 istabu dzīvokli remontējamu, uzrakstiet lūdzu privāti! Paldies!


Izvāc tukšu to dzīvokli, noplēs visu lieko, lai redz patieso stāvokli
Jā, tieši tā. Turklāt dzīvoklis bez mēbelēm izskatās plašāks.

Resnā Žurka

Man patīk labāk kaut no pirmsākumiem neremontēts, jo tad var visas potenciālās problēmas uzreiz redzēt, var būt kādas autentiskas detaļas saglabājušās. Nevis pelējums aiz svaigas krāsas noslēpts.

Pilnībā piekrītu par patieso stāvokli- ja iespējams, uzvar tukšu, noplēst visu, satīri un fočē. Mūsu variants, ka no dzīvokļa nācās aizvākt vecās mantas (kuras beigu galā veselu konteineru salasījās) un, ja domājam, ka pietiks ar kosmētisko, sākot plēst nost visu, izrādījās, ka vajag kapitālo remontu. Labāk uzreiz to visu būtu redzējuši, jo tad nebūtu rožainas domas par remonta x cenu, kura beigās pārauga xeiz4. Iespējams, saimniekiem novērtējums būtu zemāks par dzīvoklī, bet tad arī mēs vēl pakauletu uz leju.


Melora

Naudiņa nebūt nebūs tāda, lai būtu vērts pasūtīt novērtējumu
vērtējums maksā max 150e un dos objektīvu bildi, tāpat var sekmēt pārdošanu, ja adekvātā vērtētāju kantorī pasūta. neredzu jēgu knapināties. jā, vēl jau no svara - Rīga vai Krāslava...

vai potenciālais pircējs uzreiz nesāks kritizēt, cik viss slikti, salīdzinājumā ar smuko bilžu remontētajiem dzīvoklīšiem, un nesit cenu pārspīlēti uz leju
par dempinga cenu neviens nespiež pārdot...


2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Samaksā 6 eiro cenubanka.lv un apskaties, par kādām cenām ir pārdoti līdzīgi dzīvokļi tajā apkārtnē.

Patieso darījuma summu zina tikai pārdevējs ar pircēju. Ja dati ir no ZG tad cik ticami tas ir?

Dzeltenacielava

Nu jau, nu jau. Kādi 20 gadi jau pagājuši, kopš darījumu virtuvītē varēja pačkas krāmēt vai tirgot atsevišķi dzīvokļa iekārtu un mēbeles par 70% summas.

Nu jau, nu jau. Kādi 20 gadi jau pagājuši, kopš darījumu virtuvītē varēja pačkas krāmēt vai tirgot atsevišķi dzīvokļa iekārtu un mēbeles par 70% summas.
Kopumā piekrītu, ar piebildi, ka mēbeles gan mēdz iekļaut pirkuma līgumos, kā daļu no pirkuma summas, taču, protams, ne jau kā 70% no tās.

ecuador
Pirkuma maksas manipulēšana šobrīd vairs nav tik izplatīta, cik pirms 10-20 gadiem, tā kā cenubanka.lv dati ir gana uzticami. Un tie ir tie paši dati, kurus izmanto vērtētāji, veicot NĪ vērtējuma aprēķināšanu.

Bet autorei tomēr iesaku neko neplēst nost un nelauzt ārā, bet gan tikai izvākt tukšu visu dzīvokli un izmazgāt. Un virtuves iekārtu atstāt. Ja ir noplēstas tapetes vai izlauztas sienas, durvis vai grīdas, tas emocionāli atgrūž un pircējs gribēs cenu kaulēt uz leju. Bet tavās interesēs ir dzīvokli pārdot par maksimālo cenu.

Ja tev cena ir ielikta par augstu - tad neviens tev nezvanīs (izņemot mākleri, kuru stratēģija ir dabūt ekskluzīvo līgumu ar tevi un pēc tam tik un tā pārdot par tirgus cenu, bet tu dabūsi par 5% mazāk nekā tad, ja pati būtu izdarījusi savu mājasdarbu un izpētījusi, kāda ir šī tirgus cena).

Ja cena ir ielikta par zemu - tad gāzīs tevi apkārt ar zvaniem. Tāpēc izdari savu mājasdarbu un vispirms izpēti līdzīgu dzīvokļu cenas.

Un vēl iesaku nepažēlot 30-50 eiro profesionālam fotogrāfam, kurš specializējas uz NĪ.


Es pievienošos par dzīvokļa iznešanu tukšu - tas padara telpas plašākas, var labāk novērtēt kādas ir tās telpas un kur ko jaunais īpašnieks gribētu likt. Vēl arī jāatceras, ka vienalga cik tīrīgs ikdienā Tu esi, visādi paklāji, mēbeles, drēbes, apavi, kastes utt paliek netīri, piesūcas ar smakām utt. It īpaši, ja ir mājdzīvnieki. Mēs jau paši pierodam pie visa un nemaz nejūtam, bet atnāk kāds no malas un viņam varbūt uzreiz degunā iecērtas kaut kāda specifiska smarža/smaka. Šis, protams, var likties sīkums, bet arī tas uzreiz rada pirmo iespaidu, kas var būt negatīvs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419815