Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid pote un pusaudži

Murmaste

Murmaste

Padalietes pieredzē. Vai kāds jau ir sapotējis savus pusaudžus. Es īsti nezinu ko darīt. Manējais grib - 14 gadi. Pret potēšanos jaunatne vispār izskatās atvērtāka nekā pieaugušie.

Katram savs

Labprāt paklausītos pieredzi, kā ir ar blaknēm - vai pēc 2. potes, tāpat kā pieaugušajiem, daudziem ir slikti?

redzu 16-18 gadus vecie aktīvi paši piesakās un iet, ar lielu pārliecību, ka tā ir pareizi

Papildināts 05.06.2021 16:54:

Man vairs nav tiesību, gadu skaits atļauj pašiem

Bērniem jau to labāko Piekars apgalvoja, ka potes esot dikti labas

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Katram savs
Zinu vairākus gadījumus, kad bērns sapotējas pirms uzzin, ka otrās potes dienā ir iestājeksāmens vai izlaidums

Murmaste

Katram savs
Par blaknēm droši vien 16+ var pastāstīt. Šonedēļ ļāva 12-15 gadus veciem. Tiem tik pirmā.

pret potēšanos jaunatne vispār izskatās atvērtāka nekā pieaugušie.
Jā, man apkārt esošie jaunieši iet un potējas, netaisa no tā problēmu kā vecie. Mana 18 gadniece pirmā no ģimenes piereģistrējās manavakcina.lv.

Katram savs
vai pēc 2. potes, tāpat kā pieaugušajiem, daudziem ir slikti?
Bija neliela temperatūra. Pēc 1. potes nebija.

Murmaste

ibica2
Smej vai nesmej, bet mana burbuļa mediķi principā visi saka, ka vakcinācija nav tas briesmonis Baisulis. Ka Pfaizeru drīkst potēt arī grūtniecēm, kas allaž ir vieni no jūtīgākajiem pacientiem.

Papildināts 05.06.2021 17:17:

ibica2
Smej vai nesmej, bet mana burbuļa mediķi principā visi saka, ka vakcinācija nav tas briesmonis Baisulis. Ka Pfaizeru drīkst potēt arī grūtniecēm, kas allaž ir vieni no jūtīgākajiem pacientiem.

Papildināts 05.06.2021 17:18:

Bet manī redz ieslēdzas kaut kāds bažu sindroms - labi pieaugušie, bet bērni.

Plāns savakcinēt riska grupas laikam nepildās

Kļavaslapa

Murmaste
Tu pati potēta?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419821