Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid pote un pusaudži

Murmaste

Kundalini

es jau 1,5 gadus mekleju KOVIDu, nevaru atrast

SOLU samaksat 1000 euro, tam, kas mani aplipinas ar KOVIDu

Lasiet manu blogu

Vinnny tu tā kā gribētu noteikt kuram te rakstīt, kuram nē? Nesanāks. Tad jātaisa slēgtā grupa.

Tu jau arī Skorbuļtēmā lien ar savu "viedoklīti"

Ja jau vakcīnas tik labas kā Pļūts un Piekars jums saka, tad par ko baile? Galvenais, grib lai citi cilvēki špricējas, tikai ne pašu bērneļi.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Vinnny

Tev ar lasītmāku knapi. Kāreiz baiļu nav.

Papildināts 12.06.2021 08:43:

Info Neibicai: arī pusaudzei pēc otrās blakņu nav.

Optimists optimistiem optimists.

Ir reakcija pēc 2.potes, nākošreiz varbūt padomās pirms skries.

Vinnny tev nav citām gan ir baile, gaida kad citi cilvēki skries špricēties

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Ja kāds tagad Kundalinim kaut ko ieteiks vai novēlēs, tad tas būs kas? Naida runa?

Kundalini es jau 1,5 gadus mekleju KOVIDu, nevaru atrast SOLU samaksat 1000 euro, tam, kas mani aplipinas ar KOVIDu

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Var iet tusēt pie testu būdām un tur izteikt piedāvājumu

Es nedomāju, ka ar pusaudžiem vēlas panākt pūļa imunitāti, drīzāk viņus cenšas atgriezt skolā septembrī. Vienkārši es domāju vakcinēt, jo savādāk neiedomājos kā var palaist bērnu skolā savādāk, tieši vairāk bērna drošībai. Pa lielam man vienalga par pārējiem. Tas, ka vīruss ir uz palikšanu ir skaidrs un septembrī viņš nebūs pazudis un arī pēc 3 gadiem cirkulēs. Nu būs ģimenes, kur gan vecāki, gan bērni, gan vecvecāki nebūs vakcinēti, nu septembrī laidīs skolā un tā būs viņu izvēle gaidīt, kad bērns no skolas pārnesīs Covid. Ja tā būtu lauku skola, kur visi viens otru pazīst, varbūt domātu savādāk, bet Rīgā lielā skolā... Izglītības ministrija gan varētu pateikt rīcības plānu septembrī jau tagad. Lai nav nekādu pārsteigumu nevienam.

Murmaste

Vinnny

Priecājos, ka viss čikeniekā!
Chele
Tas jau skaidrs, ka būs un paliks. Ļoti ceru, ka mācībàs būs klātienē.

Piekrītu dziedātāja Ralfa izteikumiem par viņa rīkotiem koncertiem - par diskrimināciju aicinot paklusēt.

Murmaste

Nu es neiedomājos kā valdība varēs paziņot, ka skola nebūs klātienē, ja daļa pusaudžu būs vakcinēti? Laikam tad vecāki ies streikot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419821