Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid pote un pusaudži

Murmaste

Man gan nav vienalga ko laidīs iekšā manā rumpī, kā tā šprice ietekmē ilgtermiņā

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Murmaste

ibica2
Nav jāvakcinējas, ja negrib. Bet, lai tad strādā klātienē un nesūdzas, ka kāds var viņiem atnest vīrusu.

Par algas pielikumiem esmu par.

lota parastā
Piekrītu Smuidra, ka daudzas lietas pirms šīs potes ir ietekmējusi mūsu veselību.

Murmaste klātienē jāstrādā piekrītu. Mēs b/d visu laiku strādājam klātienē pilnās grupās, šogad kā nekad apmeklējums.

Ja kādi senči gribēs lai pedagogi vakcinēti, tad no sākuma lai paši un savus bērneļus sašpricē.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Murmaste
Un tad, ja daudzas lietas pirms potes ir ietekmējušas mūsu organismus? Vai šis fakts, kuru nenoliedzu, samazinās potes ietekmi vai ļaus kaut kādi paredzēt potes ilgtermiņa iedarbību? Atkārtošos, to neviens zinātnieks nevar pilnīgi droši paredzēt.

Resnā Žurka

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/science/science-briefs/fully-vaccinated-people.html

Par vakcīnām un rezultātiem

Nu, pagaidām ir zināms tas, ka vakcinācijas blakņu ir daudz, daudz mazāk, kā pārslimota COVIDa izraisīto problēmu. Ja kas, tad pat it kā viegli pārslimojušajiem un pat bezsimptomu nēsātajiem reti, bet gadās, ka pēc kāda laika tomēr tas COVIDs tās sekas ir atstājis.

Tad nu dažādas valstis, kā nu spēj, uz visu iepriekšējo kļūdu fona, mēģina visādi pārliecināt patērētājus vakcinēties.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Paceļu tēmu.

Man jaut., varbūt kādi ir dzirdējuši - vai vakcinētiem pusaudžiem būs priekšrocības skolā jeb nē? Ir variants, ka vakcinētie varēs ilgāk apmeklēt skolu klātienē? Nevaru izlemt par savu pusaudzi. Man šobrid sajūta, ka nav vērts, jo tāpat visus skolēnus aizsūtīs sēdēt mājās (no 7.klases) ar pirmies gadījumiem. Tas, ka bērns būs vakcinēts, diezvai ko mainīs, jo pārējie 90 proc nebūs potēti.

Dēlam 14 g. Grib poti. Jo negrib visas tās testēšanas utt, ja nu gad aizbraucam ceļojumā.Mums ar vīru ir potes.
Vakar bija ciemiņi. Tur vīrs zsv izslimoja. Bet maijā visi sapotējās, nupat arī 13. gadīgais dēls, jo pats tā gribēja.

Man liekas, varbūt vēl jānogaida. Tagad arī dēlam alerģiju laiks- uz kauttkādiem ziedputekšņeim reaģē, deguns tek. Katru otro dienu dodu alerģijas zāles.

Papildināts 04.07.2021 11:45:

Mazliet baida tie konstatētie sords muskuļa iekaisumi pēc potes tieši jauniešiem puišiem. Kautkas tml bija medijos izskanējis.
Par nāves gad tik jauniem nav dzirdēts. No kivid jau vairāk mirst ap 30 un uz augšu .

Murmaste

bopa
Par skolām jautājumu vēl daudz. Tikāmies uz Līgo vienā sabantujā, kurā bija skolotāji, es sapratu, ka potētie skolotāji aicinot ministriju visiem potētajiem tomēr nodrošināt klātieni, daudzi skolotāji ir sapotējušies un gatavi strādāt ar sapotētiem bērniem. bet tas tiešām tādā ciema tantiņu bla bla līmenī, bet es domāju, ja tādas runas ir, tad jau kaut ko arī domā.

Par bērna potēšanu jālemj pašiem. neviens pareizā padoma neiedos. Manējais sapotējās. Pagaidām nekādu baigo blakņu nebija, izņemot sāpošu roku.

Te ir amerikāņu apraksti

Myocarditis and Pericarditis Following mRNA COVID-19 Vaccination | CDC

Izlasot vispār par miokardītu - tā var būt jebkuras vakcīnas blakne.

curoseta

Mani pusaudži sapotējās, nebija nekādu blakņu ne pēc pirmās, ne otrās potes. Šobrīd spēkā ir noteikums, ka vakcinētām kontaktpersonām nav jāiet karantīnā, attiecas arī uz bērniem, tāpēc lielas cerības uz skolu klātienē bez pārtraukumiem

Laine

"Izglītības un veselības nozares ministrijas šobrīd strādā pie normatīva regulējuma, kas reglamentētu apmācību procesu augstākās izglītības iestādēs" - par augstkolām nav nekas dzirdēts? Meitai palika 18, it kā skaitās pieaugušais, bet tāpat viņa pati nevar izlemt un jautā mums, ko darīt. Tagad vēl nogaida, bet vienaudži esot pārliecināti, ka lekcijās varēšot piedalīties tikai potētie.

Koko Šanele *Man nospļauties, ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju vispār …

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419821