Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid pote un pusaudži

Murmaste

Cucamonga

Murmaste
Mani ir nemoderni. Negrib šprices.

Papildināts 05.06.2021 19:58:

Dzīve apmierina. Visur braucam, ceļojam un lidojam. Arī interešu nodarbes tādas, kuras neietekmē Skorbuls.
Tā kā argumentu nav nedz man, nedz arī viņiem. Problēma iespējama tad, ja deklarēs, ka skola klātienē tikai spricetajiem. Mam būs tēma pārdomām.

He-he-he

Vinnny

Kāpostgalva, kurās valstīs neiesaka vakcinēt pusaudžus?

Optimists optimistiem optimists.

Paturpināšu tēmu nedaudz pa netēmu-tagad sāk domāt, ka arī puišus vajag potēt ar vakcīnu pret dzemdes kakla vēzi. Pagaidām, gan nav valsts apmaksāta, bet plāno iekļaut arī puišiem. Vēl jau gan ir laiks domāt, bet kaut kad tā diena pienāks, kad jāizdara izvēle...

Cucamonga

Vinnny
Bavārijā. Līdz 18 gadiem nerekomendē

He-he-he

Kaapurs

Cucamonga

Par to ceļošanu. Nu, kā ir pašlaik maršrutā LV-Horvātija-Nīderlande? 12-15gadīgie sēž izolācijā? Taisa testus pirms visām robežām?

Cucamonga

Kaapurs
Realitāte ir tāda-nevienam neinteresē Tavs auto un pasazieri. Fiziski nav neviena uz robežām. Savādāks jautājums-ir katras valsts prasības. Es rekomwndetu testu uztaisīt. Izolācijas, ar negatīviem testiem, ja vēl kur nav atcelts, tad tuvākajā laikā tāpat atcelsies. Eiropā sākas tūrisma sezona

Papildināts 05.06.2021 20:34:

Apskatīties prasības un apkrauties ar papīriem. Nekad nevar zināt, kas mūsdienās noderēs

He-he-he

Mans pusaudzis (16) neinteresējas par covid. Viņa burbulī par vakcinēšanos nerunā.

Vidējais bērns vēl nav vecumā, ko ļautu potēt, bet ir jau ar saviem kategoriskajiem uzskatiem. Gaidīja vakcīnu jau pirms te kādu potēja.

Kamēr man teikšana, nogaidīsim.

Kaapurs

Pajautāšu tepat - vai vispār ir iespēja uzzināt, ar kādu vakcīnu potē, pirms pierakstīties uz konkrētu centru. Bērns (nesen sasniedzis pilngadību) grib, bet es negribu viņam Jonson vai Astru.

Cucamonga

Kaapurs
Jā. Zvani vai raksti un uzreiz piesaki.

He-he-he

Kaapurs

Cucamonga

Uz konkrēto centru jāzvana vai to kopējo telefonu (kuru nevar sazvanīt)?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419821