Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid pote un pusaudži

Murmaste

Cucamonga

Kaapurs
Tie, kuri ir šādu pieteikšanās darbību izveikuši, saka, ka telefoniski pieteikties nav iespēju. Esot rakstījuši un gaidījusi zvanu

He-he-he

Mans 17-gadnieks baigi neraujas potēties, es arī uzskatu, ka šobrīd nevajag.

Paziņu bērns, 12.gadīgs, sapotēts, jo vecāki mediķi un uzskata, ka potēties vajag visiem.

Cucamonga

Mani patiesi priecētu, ja cilvēki savus bērnus vestu un spricetu. Tas ļautu laiku pavilkt vēl. Līdz nākamajam špricaplim.

Ja jautā man-es nemeloju. Saku kā ir-savus mazgadīgos bērnus nešpricēšu. Ja jautā kādēļ-tikpat atklāti atbildu-neslimo. Ja saslimst-to neviens ij nepateiktu bez testa

He-he-he

Murmaste

Cucamonga
Nu jauki, ka Tev tādi.

No otras puses, padomājot par ceļošanu - it kā jā mašīnās pasažierus neskatās, bet ja nu... Mums vēl skolotāji caur puķēm runāja par Erasmus+ programmām, ka tie, kas nebūs potēti - paši segs izmaksas par testu veikšanu un dzīvošanos pašizolācijā ārzemēs.

Kaapurs
Uzzvani un apjautājies tai vietai, kurā gatavojies pieteikt. Viņi parasti saka - kāda vakcīna. Tagad ir tikai 3 - Pfaizers, Moderna vai Janssen. Un Jansenu jau laicīgi izziņo, kur varēs dabūt.

Papildināts 05.06.2021 21:43:

Madra
Nu mani burbuļmediķi ar saka, ka vajag un ir labi.

Cucamonga
Bet skatos, par svešiem potētiem priecājies gan.

Cucamonga

Murmaste
Nu kāda pasizolacija, ja negatīvajiem testiem tādas nav. Nè, nu manis pēc.
Es vispār demokrāts. Ja bērni izlems, ka vajag-aizvedīšu. Nedomaju, ka šprice nodarīs lielu postu. Domāju, ka jēgas no tās bērniem un jauniešiem maz. Maigi izsakoties.

Papildināts 05.06.2021 21:46:

Murmaste
Neapšaubāmi, ka priecājos. Ik katrs rindas pagarinātājs attālina iespēju, ka maniem bērniem vispār rinda pienāks. Būs nākamais aplis, jaunas negācijas, jauni risināmi jautājumi... un nākamais-būs iespēja vērot sejas īstermiņā-2-3 gadu posmā

Papildināts 05.06.2021 21:46:

Sekas īstermiņā

Papildināts 05.06.2021 21:47:

Nedomāju, ka sekas būs kas fatāls. Bet vismaz varēs redzēt kas un vai vispār jelkas mainās. Es saviem bērniem pat paracetamolu dodu ļoooti reti. Medikamenti ir galēja nepieciesamiba

He-he-he

Murmaste

Cucamonga

Vinnny

Kaapurs, jā, uz konkrēto centru piezvani.

RAKUSā, teiksim, Pf tiek taupīts otrajām devām, tur tagad ir Mod un J.

Cuca, paldies par atbildi! Bet tad jau tikai viena valsts...

Optimists optimistiem optimists.

Cucamonga

Vinnny
Tā ir valsts par kuru zinu noteikti. Pieņemu, ka ne vienīgā. Neesmu lasījusi. Bet pamatojums idem manam. Jēgas mav. Bērni un pusaudzi neslimo vai slimo asimptomatiski.

He-he-he

Vinnny

Meitas burbulis dodas vakcinēties, viņas viedokli respektēju, un mums viedokļi sakrīt. Un, jā, man zināmo RAKUS ārstu bērni arī vakcinēti.

Par pusaudžu otrajām devām ko varēšu pastāstīt, kad būs darīts.

Un vēl - viss ir relatīvs. Reakcijas, blaknes ir ar tik ļoti individuālu iezīmi...

Optimists optimistiem optimists.

Murmaste

Vinnny
Nesen lasīju, ka Eiropa kopistiski tomēr mudinās bērnus arī vakcinēties. Bet tas tā paskrēja garāmejot, nevarēšu konkrētu un pareizu faktu vai adresi uz to minēt.

Zinu, ka Lietuvā līdz 16 gadiem pagaidām tests un pašizolācija nav vajadzīga, ja brauc kopā ar vecākiem. Bet vecākiem jābūt potētiem vai izslimojušiem. Kā kontrolē - nezinu, kopš pagājušā gada septembra neesmu turp braukusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419821