Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihologs

PucitePucite

Varbūt kāda ir vērsusies pie psihologa, kad nevarēja ieņemt bērnu? Iesakiet, lūdzu, kādu labu psihologu, kas varētu palīdzēt. Domāju, nevis, lai tas palīdzētu ieņemt bērnu, bet gan tikt galā ar bezgalīgām asarām un izmisumu, varbūt pat iemācīs pieņemt to, ka bērniņu man nebūs. Galīgi vairs nesanāk turēties, visu laiku asaras, pat vairākas reizes dienā, nevaru ne par ko citu domāt, galīgi ieciklējusies esmu, dzīve neiepriecina, viss melns.

Bez tradicionaalaa cela, ko veel tu esi izmeeginaajusi, lai tiktu pie berna?

atilol

Pēc manas pieredzes, psihologi neko daudz nepalīdz. Nu mēģina ieteikt tur fokusēties uz citām lietām, iesaka adopciju vai mēgina teikt, ka bērni nav galvenais, bet praktiski tas jau neko nepalīdz. 2 mēnešus eju par šo tēmu tieši un jēgas nekādas.

Limassola
Nezinu, kas īsti skaitās pie netradicionālā ceļa? Taisīju olvadu pārbaudi, histerozektoskopiju, lietoju duphastonu, lietoju prednisolonu, cycle balance, pre-seed lubrikantu, visas dakteres man saka, ka viss man ir kārtībā, nekādu problēmu tagad nav, bija poļips, to izņēma, kādu laiku atpakaļ bija nedaudz paaugstināts androstendions, pārējie hormoni bija normā, bet tagad arī tas ir normā, nezinu, ko lai dara. Nav vairs ko labot, agrāk cerēju, ka lūk, izdarīšu to un šito un gan jau izdosies, bet nekā.

Papildināts 05.06.2021 20:32:

atilol
man pagaidām arī liekas, ka nepalīdzēs, bet ko tad darīt, kā sadzīvot, ja neprot pats tikt galā, nezinu

Papildināts 05.06.2021 20:35:

tagad man pēdējā cerība ir atrast ārstu, kas ieliks mūs MA rindā un mēģināt, ja ļaus ar donora olšūnu, tas laikam pēdējais salmiņš, ka vēl uztur iekšā cerību kaut nelielu, bet godīgi sakot es jau šaubos, ka arī tur kas notiks mums...

Citronins82

PucitePucite
Vai vìrs ir gàjis uz pàrbaudèm,varbùt vìram ir problèmas?

PucitePucite. Tad ej uz reproduktiivo kliiniku un staajies rindaa uz maaksliigo apauglosanu. Ja viss buutu kaartiibaa, tad sen jau buutu daudzbernu maate. Seit pat Caalii ir IVF grupa, tur ir loti daudz taadu staastu, ka gadiem nekas nesanaak, bet dakteri tik saka viss kaartiibaa meeginiet. Un kad padzilinaati paarbaudaas, atklaajas briinumu lietas. Laiks riikoties, nezaudee veel vairaak tik daargo laiku.

Citronins82

Kàdèĺ netiekat pie bèrniña

Papildināts 05.06.2021 21:31:

Varbùt vìram slikta sperma vai kas cits,to vajag pàrbaudìt

Aaa, un paarbaudieties abi, jo nereti probleema ir viira materiaalaa.

Papildināts 05.06.2021 21:33:

Kaapeec uzreiz donora olsuunu? Kaapeec automaatiski pienem, ka vaina ir tevii? Viirs vispaar jebkaadas paarbaudes ir veicis?

Ja abi esiet visu pārbaudījuši un viss tiešām ir labi, tad, lai cik tas stulbi neizklausītos iespējams vajag kādu brīdi atbrīvoties un neiespringt . Baudīt vienam otru un dzīvi. Bet tas tiešām pie noteikuma, ja abi esiet kārtīgi pārbaudījušies un viss ir labi. Pēc rakstîtā izklausās, ka tiešām ir izmisums iestājies un vairs netiec galā ar šīm emocijām. Psihologs noteikti var palīdzēt , tikai jāatrod savs īstais, jo ne ar visiem var veidoties kontakts. Palīdzēs sakārtot sevi . Es personīgi gāju pēc bērna dzimšanas, tēma gan nesaistīta ar bērnu bija. Vīrs teica, ka jūtot atšķirību .

Kokopelli

Bet ko partneris ir darījis/pārbaudījis? Un kāpēc donora olšūnu, ja saskaņā ar Tevis teikto viss ir ok?
Netērē laiku psihologam, bet dodies uz kādu no spec. klīnikām. Kopā ar partneri. Pie psihologa varēsi doties tad, kad jau pat asistētā apaugļošana nespēs līdzēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419827