Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihologs

PucitePucite

Jā, vīrs nodevis spermogrammu, gan urologs, gan ginekoloģes saka, ka atbilst normai un problēmām nevajadzētu būt, taisīts arī usg prostatai, tur arī viss labi, infekciju arī nav.

Kokopelli
Tāpēc ka ar stimulācijām un narkozi es savu organismu nevaru mocīt, man ir sirds problēmas un hormoni man iet ļoti, ļoti gruti, arī kardiologs man to ļoti neiesaka. Nezinu, vai MA daktere to ļaus, ja nē, tad nu neko darīt, nav lemts.

Es jau biju ivf riga, pie dr.Kalvānes, viņa arī saka, ka neredz nepieciešamību pēc MA, ka viss notiks... man visas dakteres tā saka, tāpēc arī ir taa izmisums, ka nav plāna, ko vēl pārbaudīt un ārstet.

BTango

cik ilgi jau cenšaties? ovulācija notiek?

atilol

PucitePucite

Ja vēlies uzraksti man, šobrīd ejam tam cauri. Man arī ir sirds problēmas. ❤ saprotu tevi. ❤ ja vēlies varu pm iedot savu facebook info, parunāsies, varbūt būs vieglāk.❤

PucitePucite
Pie psihologa vajadzētu, gk. tāpēc ka raudulība, nav dzīvesprieka utml., nevis grūtniecības neiestāšanās dēļ.

Conejito

Nav gluži psihologs, bet varbūt nedaudz palīdz. Te ir vienas meitenes stāsts cauri bērniņu zaudējumam, neauglībai, depresijai, sevis nepieņemšanai..

https://www.instagram.com/p/B7NVzTEBf_q/?utm_medium=copy_link

Iedvesmojoši un patiesi. Tu neesi viena tāda, kas iet tam cauri. Infertility komūna Instagramā ir spēcīga, varbūt tur var rast atbalstu.

Varbūt ir verts apdomāt vizīti pie dr. Kociņa. Pec viņa manipulācijām grūtniecība iestājās nākošajā ciklā. Bija jābrauc 2x, sāp pēc velna, bet ir to vērts. Pats dakteris arī neucinās,var būt paskarbs, bet var pieciest.

smaidinsh

Par dr.Kociņu - svarīgi ir saprast, ka viņš nav standarta ginekologs, viņa paņēmieni ir pavisam citādāki un, ļoti iespèjams, kādai galīgi nepieņemami un šokējoši. Bet pirms vizītes pie viņa es silti iesaku palasīt, bet noteikti neietekmēties no citu dāmu pieredzētā pie viņa.
Pati arī esmu bijusi pie viņa, vizīte nebija diezko patīkama, bet bija ciešama. Jā, viņš ir tiešs un kāda var apmulst pie viņa tiešām tiešajiem jautājumiem. Mani izspaidīja visos iespējamajos veidos - gan no iekšas, gan āras. Vai es paliku stāvoklī? - nop. Vai es tāpat ieteiktu pie viņa aizbraukt? - jā, jo vizīte pie cita speciālista jau par ļaunu nenāks un, kas zina, varbūt tieši tas arī būs tas, kas nepieciešams. Tā teikt - katram savs.

kukainis

PucitePucite
Ļoti iesaku psihologu. Vēl labāk psihoterapeitu. Brīdinu, ka var gadīties, ka pirmais sastaptais nederēs.

Varbūt, ka palīdz pieredzes stāsti, blogi, par to ,kā pieņemt dzīvi bez bērniem? Var gadīties, ka tas palīdz sakārtot domas, pārskatīt, kas ir darīts, lai tiktu pie bērniņa, vai un ko gribi darīt vēl un tad jau tālāk dzīvot ar skaidrāku galvu un bez asaru plūdiem.

Iesaku noklausīties šo podkastu: https://feelinggood.com/2018/03/12/000-live-team-therapy-with-daisy/

Un te ir pāris blogi:

https://infertilityhonesty.com/

https://www.lifewithoutbaby.com/blog/

Piedod, viss angliski, latviski tādus resursus nezinu.

Papildināts 06.06.2021 17:35:

Kokopelli
Pie psihologa varēsi doties tad, kad jau pat asistētā apaugļošana nespēs līdzēt.
Totāli garām. Medicīniskās apaugļošanas process tīri hormonāli var iedot tā pa nerviem, ka maz neliekas. Tur vajag pēc iespējas vēsāku galvu jau no sākuma. Ja šobrīd ir bezgalīgas asaras un izmisums, tad kā reiz laiks psihoterapeitam nevis medicīniskajai apaugļošanai.

Conejito

Tikai mans viedoklis (personīgais) - šarlatāns, turklāt ar dīvainām nosliecēm. Kaut kāds pseido gurū. Izmisumā mēs uz daudz ko pavelkamies, bet es ieteiktu tomēr turēties pie medicīniski pierādītiem faktiem. Bet, jā, katram savs. Varbūt kādai palīdz.

kukainis

Visām paodmu devējām par to KĀ palikt stāvoklā un pie kāda daktera vēl aizbraukt sirsnīgi iesaku aizvērties. Pirmkārt, jūs nezināt, ko cilvēks ir izmēģinājis un kādi ir viņa personīgie apstākļi un apsvērumi. Brīdī, kad jau pāris gadi piestaigāts neauglības klīnikās, tad ieteikums atslābt vai adoptēt izraisa labākajā gadījumā skumju smaidu, sliktākajā gadījumā milzu atsvešinātības sajūtu un vēl lielāku izmisumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419827