Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Slēdza Naufa: "Paldies! Virziens skaidrs!".
Naufa

Vairāki cilvēki Likumu sadaļā man ieteica ielikt šo manu tēmu šeit. Ielikšu, varbūt kādam būs labi ieteikumi.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419447-tiesibas-uz-rotam-kam/

Īsumā: Man uz kāzām (10 gadus atpakaļ) vīra vecāmāte un pats vīrs (tobrīd līgavainis) uzdāvināja rotas. Vecākā brāļa sieva šīs rotas gribēja sev. Šobrīd tās ir nozagtas un atrodas pie viņas (nav noslēpums, viņi abi to paši pateica). Vecmāmiņa nu jau ir mirusi. Ja griezīšos policijā, vīra brālis pateica, ka teiks, ka rotas uz kāzām devis vienkārši pavalkāt. Jo viņam kā vecākajam brālim ir visas tiesības uz šīm rotām, jo jaunākiajiem ģimenē nekad nekādas ģimenes vērtības neatstāj. Šīs rotas bija kāzu rotas vecmāmiņai, tad viņa to uzdāvināja mātei, kura pirms savas nāves uzdāvināja jaunākajam dēlam. Jaunākais dēls pēc mātes nāves (toreiz viņam bija 17) atdeva vecmāmiņai glabāšanā. Mūsu kāzu dienā abi man uzdāvināja jau kā mūsu kāzu rotu.

Ļoti gribu šīs rotas atgūt!

Policija. Un lieciniekos citi kāzu viesi.

Naufa

takataka
Dāvināšanas brīdim nav liecinieku, bet kāzu viesi var tikai apliecināt, ka bija uzvilktas. Brāļa vārdi par to, ka devis uz kāzām pavalkāt šeit ļoti saskanēs ar manis teikto

Akkungs, cik sīkumaini cilvēki. Tiešām gribi nesat rotas ar šādu enerģētiku? Vai Tu pārdošanai?

Kapriza

Naufa
Cik pretīga ņemšanās. Tak lai aizrijas taa sieviete ar piesavinaataam rotaam. Es vinu publiski pazemotu kaadaa foršā radu saietā, no seerijas ak kaa uzcirtusies, ko ta zagtās rotas neuzvilki? Haha. Lai nēsā vesela. Tiešām ar taadu enerģētiku fuj.

Norma Džīna

Kā viņi varēja tikt pie tavām rotām, kas viņi pārzin tavu māju kā savu?

Jūs tur visas esat smieklīgas . Tas "rotas" , no iepriekšējās tēmas, cenas dēļ pat par rotām nav saucamas, tatad naudiskā izteiksmē cepaks lieks. Kā simbols? Ka piemiņā? Aizmirsti, virs dzīvs un blakus, a no viņa vecmāmiņas ( par kuru visticamak nez vaj ir tā sāpe, vairāk principa jautajums) panem ko citu piemiņai. Pukpodu vai adītas zekes. Fotogrāfiju.

Norma Džīna

Ņemot vērā ka šīs mantas nav nekur reģistrētas kā jūs īpašums un jūs tās neesat ne pirkuši ne vērtējuši, es nezinu kā jūs varat pierādīt īpašumtiesības uz viņām. Un arī otrs brālis tik pat nevar pierādīt īpašumtiesības. Vārdu sakot, atzodz atpakaļ. Man visa šītā lieta liekas slima suņa murgi. Un nav baigā ticība, ka tām rotām ir nopietna juvillieru izteiksmē vērtība.

Cilvēki nemas ņemšanās pēc.

Undomiel

Kā var nozagt tev uzdāvinātas rotas? Ļoti interesanti

Kā var nozagt tev uzdāvinātas rotas?
Jā. Ielauzās mājā, kamēr nebijāt? Tad jau skaidrs, ka iesniegums policijā.

Bet vispār vai tas to vērts?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419833