Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Slēdza Naufa: "Paldies! Virziens skaidrs!".
Sviestabeka

Līdz šim domāju, ka reāla cīņa par mantojumu ir tikai grāmatās un filmās. Tāds tracis par neko. Baigās jau nu ģimenes relikvijas.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Naufa

segolena
Undomiel
Es pirmajā tēmā rakstīju, ka ciemos bija vīra pusmāsa, bērns, 13 gadi. Palika kopā ar mūsu bērniem, spēlējas visi, bet mēs mājās nebijām. Ar mūsu bērniem viņai ir draudzība. Spēlēja paslēpes.

Meitas tajaa dzimtaa nav? Rotas pienaaktos vinai nevis iepreceetajaam sievaam. Ja nav, tad liidziigi "uz galvinaam" jaasadala mazmeitaam, jo vinas ir taas, kas nes taalaak vecmaaminas asinsliiniju.

Undomiel

Naufa
Nuuu, ģimenes mantotie briljanti jātur aiz atslēgas vai seifā, ja jau izraisa dzimtas Rožu karus, nevis koka lādītē pie gultas.

Vārdu sakot, atzodz atpakaļ.

LOL.

Naufa

Limassola
Meitas tajaa dzimtaa nav
Tikai mūsu meitas. Citu sieviešu nav. Divi brāļi. Vienam (jaunākajam, mana vīram ar mani ir meitas). Otram nav bērnu.

Nu tad uzvedieties kaa pieaugusi cilveeki, pagaidiet, kas otram braalim piedzims un tad attieciigi rotas sadaliet meiteneem. Bez visas siis negativitaates, ko juus dotajaa briidii ap so situaaciju radiet. Vispaar taa ir negudra riiciiba no viiramaates puses, jo nesadalot mantojumu liidziigi starp visiem beerniem, kaskji muuzha garumaa garanteeti. Kas tev liek domaat, ka tavam viiram ir lielaakas tiesiibas uz vecmaaminas rotaam nekaa otram braalim? Un kaapeec tu tik loti par taam cepies, ja tev vispaar ar rotaam nav nekaada sakara?

Naufa

Limassola
pagaidiet, kas otram braalim piedzims un tad attieciigi rotas sadaliet meiteneem.
Rotas ir pie vecākā brāļa. Viņš ne mūžām nedalīs. Jaunāko brāli viņš neuzskata par cilvēku, mīļākais teksts no viņa mutes "kāpēc es tevi bērnībā nenožņaudzu!". Un, pat ja notiktu brīnums un viņš sadalītu, tad komplektā ir trīs gabali, vienai auskars, otrai, trešajai kaklarota, bet ja ceturtā būs? Kas viņai tiks? Un nē, viņš ne mūžam nedalīs, drīzāk pats vēl kādu sūdu spaini virsū brālim uzgāzīs.

Limassola
Izlasi kārtīgi - rotas autorei dāvināja to īpašniece kāzu dienā.

Naufa

Smagi ap sirdi un skumīgi, bet nu, laikam, būs jāaizmirst par rotām...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419833