Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Slēdza Naufa: "Paldies! Virziens skaidrs!".

Naufa
Padoma nav. Es ar savu raksturu laikam nedarītu neko. Ja jau tas viņiem tik svarīgs jautājums, ka ņēma slepus, tad lai aizrijas ( ar to meiteni nevar aci pret aci parunāt? ). Bet nekādus kontaktus arī vairs uzturēt negribētu.

Papildināts 06.06.2021 13:56:

Un nelaid to šļuru sevī iekšā.

Dzeerveniite

Es atzagtu atpakaļ un vsjo

Jaunāko brāli viņš neuzskata par cilvēku, mīļākais teksts no viņa mutes "kāpēc es tevi bērnībā nenožņaudzu!"

Nu tad apmeeram skaidrs, kads kontingents...

Izlasi kārtīgi - rotas autorei dāvināja to īpašniece kāzu dienā.

Redzi, saadas lietas iisti neietilpst vienkaarsas vai pat kaazu daavanas kategorijaa, ja ir vairaak kaa viens berns. Vecmaaminas rotas ir mantojuma sastaavdala. Matei vajadzeeja aprunaties ar abiem deliem kaa to sadaliit. Visu atdot vienam nebija praata darbs. Tad otram bija jaasenem kaut kas liidzveertiigs, tikai tad abi jutiisies, ka ir izdariits taisniigi.

Smagi ap sirdi un skumīgi, bet nu, laikam, būs jāaizmirst par rotām...

Klau, nu taas nav tavas dzimtas rotas! Uztraucies par to, ko TAVA vecmaamina TEV atstaaja?

Derpine

Nu taa vish i- kad nak kads ciemos- lai ari it kaa radi- vertigam rotam, naudai, dokumentiem ir jabut pasleptam pakshos vai vnk elementari -seifaa. Tagad sen jau kaa seifi nav nekada biezo ekstra, bet gan taadaa pat pierasta lietaa majas kaa piemeram kaut kads tosteris vai matu feens.

Undomiel

Ja vecmamma rotas uzdāvināja, nevajadzēja glabāt to dārgumu pavirši, ka kurš katrs var paņemt. Es norakstītu zaudējumos un nogrieztu sakarus ar vīra brāļa ģimeni, vismaz savā mājā.

Gan jau ka neglabaaja pavirshi, nav savaa maajaa viss jaasleepj, pietiek, ja ieliek kaadaa laadiitee. Tas, ka rotas nozaga 13gadiiga meitene arii daudz ko pasaka par to gimeni kaa taadu.

Abi braalji no viena teeva?

Kas tā vispār par fuc..g gimeni, kuri apzogas, lai vai cik tā lieta būtu leta vai darga . Bet es pamata redzu problēmu nevis vira brāļa sievā, vaj vīratēva jaunajā laikene, bet lohs te ir pašas virs, piedodiet. Normas vecis būtu pielicis pie vietas pārējos, un lat , ja tos grabulus nedabūtu atpakaļ , nopirktu ki nebūt sievai uz regulāri kazu jubileju kā kompensāciju. Visa šajā apraksta ne reizi nav pieminēts, kādas ir bijušas vīrieša darbības, tāds bābu kašķis tikai.

Zilspukuzirnis

Dāvana ir dāvana, nevis mantojums. Tad jau katra dzimšanas un vārda dienas dāvana arī jādala ar brāļiem un māsām, ne? Vai tā būtu šalle, rotas vai naudas aploksne uz kāzām, dāvana ir dāvana.

Derpine

Man gan vispar nekad nav bijusi saprotama taa kaarbinu saaga arii agrakos laikos. Taadaas kaarbinaas uz galdiniem var glabaties visadi bezvertigi grabulji. Rotam kuram ir kada vertiba- nu tadas tak vienmer janoliek kaut kur kur nav pa aceem. Tikpat labi, ja ielauzhas reali zaglji- uzreiz novaks visas taas kaarbinas un kastites.

Naufa

Visa šajā apraksta ne reizi nav pieminēts, kādas ir bijušas vīrieša darbības, tāds bābu kašķis tikai.
Būtībā es šeit izsaku mūsu abu domas. Pēc visa šī viņš vienkārši ir izslēdzis brāli no savas dzīves, nobloķējis.

Jā, abi ir no viena tēva, pusmāsa ir tēva jaunās sievas pirmās laulības bērns, vēl ir kopējs bērns viņiem. Nezinu gan kā šī informācija varētu palīdzēt. Bet, jo vairāk rakstu un domāju par visu šo, jo vairak gribas to visu norakstīt zaudējumos uz aizmirst. Tik tiešām. Bet sāpina pats fakts, ka vienkārši tā var izrīkoties un pēc tam vēl ierēkt, ka re, kādi lohi!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419833