Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Slēdza Naufa: "Paldies! Virziens skaidrs!".

Ja māte ar tēvu izšķiras un māte neilgi pirms nāves pārdod vienam no dēliem savu NĪ, vai otram dēlam ir tiesības uz mātes juvilierizstrādājumiem? Pirmais dēls visu zeltu uzdāvina sievai. Otra dēla sieva paliek bešā. Vai taisnīgi?

Pa diognaali palasiiju otru teemu. Ai nu tur izklausaas, ka gimenes attieciibas ir pilniigi fucked up, rotas nav striidu iemesls, taam driizaak ir taada simboliska noziime visam, kas tajaa gimenee nav kaartiibaa. Un jaatceras, ka taadas attieciibas starp braaliem ir arii maates audzinaasanas, attieksmes un riiciibas rezultaats.

Gemma

Kamēr vecmāmiņa ir dzīva, viņas rotas ir viņas rotas, dāvinās kam gribēs un pareizi tā ir.

Es arī šo to no rotām un drēbēm esmu atdāvinājusi, jo tās ir manas un es ar tām daru, ko gribu. Arī mana mamma ar savām lietām dara, ko viņa grib, man nenāk prātā regulēt.

Ja mani bērni uzskatītu, ka viss, kas mans, pienākas viņiem un man tur nav nekādas teikšanas, es būtu pieļāvusi smagu kļūdu audzināšanā.

Naufa

Brāļa sievu gan saprotu, viņa mūs nepazīst nemaz, viņi pa kluso apprecējās, nav iepazistināta ne ar vienu. Vīrene pati viņai rakstīja. Ar vīreni mums nebija sliktas atteicības. Bet gan jau kā brālis savai sievai sastāstīja visādas riebeklības. Droši vien viņas vietā es arī noticētu. Visu šo stāstu jau var stāstīt arī savādākā notī, kur vecākais ir vecāku nepamatoti apdalītais nabadziņš, kuru jaunākais brālis negrib ne redzēt.

Kad sākās kašķis par rotām un gāji uz lombardu novērtēt, tad vajadzēja atdot pusi no naudas 75,- un miers. Tagad jau par vēlu.

Amnesia

Naufa

Kāpēc vispār jāuztur sakari ar naidīgiem radiniekiem, kuri 10 gadus nevar nomierināties par kaut kādiem karekļiem? Nedomāju, ka ir vērts savus nervus sabeigt dēl tā. Pārtrauciet jebkādus sakarus un miers.

Naufa

Rudā_
Naudu viņš neņemtu. Tur jau tā lieta, ka viss ir tajās rotās.

Amnesia
Ar brāli visi kontakti ir nogriezti vēl kopš Ziemassvētkiem, kad viņš draudēja izrēķināties ar mums visiem. Bet ar tēvu nogriezt jau ir par traku. No brāļa puses jau ir tikai naids. Vīrs mēģinājis kaut kā attiecības uzlabot, bet tas ir sanācis tikai līdz pirmajam brāļa psiham. Brālis lieto zāli, un, kad ir salietojies, tad psiho. Naudas viņam pietiek. Un šeit nav runas par naudu.

Papildināts 06.06.2021 16:21:

Es saprotu, ka izklausās pēc tādas urlu ģimenītes. Pat nemēģināšu pārliecināt, ka tā nav.

Melora

viss ir tajās rotās.
pardon, bet emocionālā vērtība, kas nāk līdzi šim 150e komplektam, toč nav vērta to stresu, kas tagad izvērsušies rados.

P.S. un turpmāk rotas glabāt labāk.

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

No brāļa puses jau ir tikai naids.

Kaapeec? Nu, protams, ja vari objektiivi izstaastiit. Saadas attieciibas nerodas ne no kaa.

Papildināts 06.06.2021 17:16:

pardon, bet emocionālā vērtība, kas nāk līdzi šim 150e komplektam, toč nav vērta to stresu, kas tagad izvērsušies rados.

Ne jau naudaa ir so rotu veertiiba..

Naufa

Limassola
tas jau bija kopš bērnības. Tik cik zinu no vīra un vecmāmiņas teiktā. Brālis ir ļoti viegli ietekmējams no citu puses. Bērnībā vairāk pavadīja laiku ar pagalma draugiem, neko negribēja mācīties un darīt. Bet jaunākas mācījās mūzikas skolā, pulciņos. Vecākajam radās skaudība, ka jaunākais piedalās olimpiādēs. Bet darīt neko negribēja, gribēja, lai viss krīt no debesīm. Daudz šodien nav mainījies. Galvenais - nauda, ko nolaist zālītē un dārgā alkoholā ar draugiem, sievietes, jo krutajam puisim ir jābūt daudz mīļāko. Besījies kad sākās pandēmija un nekur nevarēja tikt. Visas dusmas sāka gāzt mums virsū. Līdz pirms Ziemassvētkiem bija pēdējais piliens.

Papildināts 06.06.2021 17:22:

Starp citu, vecmāmiņa gribēja viņam atstāt savu dzīvokli un vecmāmiņas otrais bērns nebija pret, lai māsasdēlam tas tiktu. Bet brālis rupji atteicās, jo neesot kruts dzīvoklis krutā rajonā. Es saku, šeit nav runas par naudu. Nav runas arī par materiālo vērtību. Brālis visādi mēģina ieriebt gan jaunākajam brālim, gan visiem pārejiem ģimenē, jo viņi neredz viņa "krutumu'', nedzied slavas dziesmas.

No vienas puses piekrītu, ka dārgas mantas jāglabā seifā, bet arī man brīvā tvērienā stāv vērtīgas mantas, kaut kā līdz šim biju pārliecināta, ka manā mājā aicināti zagļi nestaigā…. Jocīga tur tā ģimenīte nolasās. Un vēl – lai kādi būtu radinieki, ja nemāk un negrib uzturēt cieņpilnas attiecības, tad tādus jādiskvalificē no savas dzīves kā toksiskus elementus savas psihiskās veselības vārdā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419833