Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Slēdza Naufa: "Paldies! Virziens skaidrs!".
sunusene

Pārlasīju uzmanīgi iepriekšējo tēmu. Vispār jau tiem ļaunajiem radiem taisnība. Vecmāmiņa tās rotas bija atdāvinājusi savai meitai, autores vīra mātei. Māte nomira pirms autores kāzām? Tad jau rotas bija gan jāsadala visiem. Vecmāmiņai tad vairs nebija teikšanas, jo pirmā roka mantošanā ir lejupejošajiem radiem, t.i. dēliem.

Vecākajam brālim tās rotas varētu arī būt svarīgākas, nekā jaunākajam mīlulītim, luteklītim. Viņam acīmredzami pietrūcis mīlestības, tagad mēģina to visādi kompensēt. Lai taču ņem, ja viņam tā vieglāk.

Kaads jums visiem tur apmeeram vecums? Abiem braaliem viens teevs?

30+ gadi visiem, arī vīratēva jaunajai sievai. Jā, brāļi ir no viena tēva.

sunusene

Vāāāj, tik jauniņi un tādas kaislības ap veciem zeltiem! Es iedomājos 50-gadīgas tantes.

Amnesia

Rotas dabūja, gan pēc laika atradīsies cits iemesls, lai jūs pabakstītu. Ar tēvu varat tikties, kad brāļa nav, un laikam arī tēva jaunās sievas.

Pēdējās izmaiņas: Amnesia, 06.06.2021 18:47.

Rotas dabūja, gan pēc laika atradīsies cits iemesls, lai jūs pabakstītu
Šis ir otrais gadījums. Pirmais iemesls bija kaut kādi mistiski eglīšu rotājumi. Pie tam - mūsdienu, ne bērnības. Solījies, ka visai ģimenei viņa draugi nieres atsitīs, ja neatdosim. Es pārmeklēju visu dzīvokli, nekā tāda nebija (dzīvoklī ilgu laiku viņš bija dzīvojis ar pirmo sievu, pēc tam izdomājis, ka tas nav kruti, visus pasūtīja un noīrēja jaunceltnē dzīvokli.

Papildināts 06.06.2021 19:14:

Un tur viņam arī gadījums nepatīkams bija. Man ļoti žēl bija viņa pirmo sievu. Viņi iepazinās kaut kādā datorspēlē, viņa atbrauca ciemos un pēc dažām dienām apprecējās. Iemesls precībām - forša gultā. Tad viņa aizbrauca apciemot vecākus, viņš pa to laiku nolaida pa kreisi. Iemesls - viņas blakus nav, bet man gribās. Kad viņa atbrauca, tad vēlreiz nolaida, jo esot gribējis uzzināt, vai a meitene, ar kuru pargulēja, tik tiešām viņam liekas pretīga. Protams, ka sieva (pati pieķēra) pasūtīja tādu trīs mājas tālāk un aizbrauca prom.

Danica

Kad viņa atbrauca, tad vēlreiz nolaida, jo esot gribējis uzzināt, vai a meitene, ar kuru pargulēja, tik tiešām viņam liekas pretīga. Protams, ka sieva (pati pieķēra) pasūtīja tādu trīs mājas tālāk un aizbrauca prom.
Kas Jums tur notiek? Varbūt, tādu ģimeni ir vispār vērts nogriezt kā ar nazi, un aizmirst par to eksistenci? Zelta rotas jau nu tiešām nav iemesls, lai uzturētu attiecības, pat tad, ja ir plānos tās nozagt atpakaļ.... Kaut gan ideja par atzagšanu man patīk. Dzīve ar kvesta piesitienu... Tāpat neko jēdzīgāku šobrīd sadarīt nevarīt, kamēr vīruss plosās...

Undomiel

Naufa
Jūs tur visi esat krietni kukū, gan vecmāmiņa ar saviem auskariem, gan brāļi, gan brāļu cienīgās sievas.

Tā ir desa? Realitāte? Autore, ja tā ir realitāte, tad visi jūs tur esat ķerti. Ta kaut kādi grabuļi pa 150 eur. Ja tā ir desa- autorei ir talants.

Danica

Nē, nu teorētiski, ja tās ir zeltas rotas, to cena ir krietni vien lielāka par 150 euro. Bet, visdrīzāk, jau ne tik liela, lai būtu vērts tā ņemties. Faberžē olas jau tur nav... Ja nu vienīgi pricipi. Bet, ja tā, es tiešām apdomātu speršanu. Vismaz kaut kādai jautrībai. Būs ko atcerēties.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419833