Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Slēdza Naufa: "Paldies! Virziens skaidrs!".

Nu tas ja vienu reizi. Ja jāmaksā hipotēka, jābaro gimene, tad darbs ir smags un vienveidīgs.

No vidēja velo 20 eur max. A komandā savi 5 gab.

Amanaemonesia

Sila purene
Vērtību, protams, vajadzēs noteikt. Jau tāpēc vien, lai policija lietu uzsāktu. Ir kaut kāds limits, pie kura uzsāk - t.i. ja man kāds nozags mīļāko plastamsas kurbāzni, ko nopirku veikalā Timari, nu netērēs tam policija resursus. Tomēr lai noteiktu vērtību, nav obligāti nepieciešami "dāvinājuma dokumenti" vai čeki. Īpašnieks pats pasaka, kāda bija materiālā vērtība priekšmetam, kas nozagts. Protams, ja pēc tam izrādās, ka apzagtais ir melojis un savu Timari plastmasas kurbāzni ir novērtējis uz 1000eur, tad var iestāties visas tās sekas, kas iestājam melojot likumsargiem

PaulaH

Amanaemonesia
Iepriekšējā tēmā autore teica ka aiznesusi rotas uz lombardu un viņas novērtētas uz te jau minētajiem 150€

Amanaemonesia, tas ir fantazijas nevis realitate....bus japierada un ka vel! Un ekspertu vertibas noteiksanai neatradisi, jo viniem nafig vajag uz tiesam iet...PS. tas no manas pasas pieredzes, turklat, ja apsudzetajam ir advokats, tad meginas vel ne ta apstridet tavu noteikto vertibu...

Papildināts 09.06.2021 11:30:

Jo pie zinamam nozagatajam vertibam, mainas kriminallikuma soda panti...

Naufa
Nu stulbi, ka tā sanācis, bet...ir pāris priecīgas ziņas:

1/ par apm.150eur jūsu ģimene tika vaļā no liekām radniecības saitēm;

2/ ir pieredze un prognozes, kas notiks, kad vajadzēs dalīt nopietnāku mantu;

3/ievies jaunu tradīciju - uz kāzu jubileju, lai vīrs uzdāvina kādu jūsu ģimenes rotu..un varēsiet veidot savu stāstu par rotām, mantojumiem, tradīcijām. Labāk vairāk un komplektus vienādās cenās, lai vēlāk varētu brālīgi sadalīt bērniem,

4/ uzzinājāt, ka jums mājās vajag signalizāciju un novērošanas kameras, un, iespējams, nomainīt atslēgas. Un seifu.

Nav tik slikti. Diezgan iespaidīgi ieguvumi par 150 EUR.

solar wind

aiznesusi rotas uz lombardu un viņas novērtētas uz te jau minētajiem 150€

Lombards jau vienmer vertes zemaku cenu, lai pec tam uzliktu augstaku savejo un iegutu pelnu. Ta ka drosi vien vismaz kadu 200eur vareut but.

Nez...es nekad neiedomatos rotu vertibu prasit noteikt lombardam...prieks kam tad ir juvelieri? un vini iedotu realistiskaku vertejumu.

Minna73

Juvelierim jamaksa par pakalpojumu. Man pat prata neienaktu kaut ko davinatu, skriet novertet

Milakais teiciens, zhel ka tevi berniba nenozhnaudzu, par pazudusam eglisu mantinam solas nieres atsist utt utt ....man taa ienaca prata, Nufai nav tuva radnieciba ar Adamsu gimeniti, nu to ,no Amerikas?

AsTheCopperStatue

Autorei derētu vecais ebreju tautas teiciens: paldies, Dieviņ, ka par mācību paņēmi naudā.

Как медное изваянье

AsTheCopperStatue
Pilnīgi piekritu, diemžēl autore to diezin vai sapratis, jo izskatās, ka viņa ir labi iejutusies šis ģimenes tradīcijas un pat nevēlas no tā izrauties. Piedodiet, bet stāsts par to, cik viņai svarīga VIRA vecmāmiņa, mani nepārliecina.

reitings
Piedodiet, bet stāsts par to, cik viņai svarīga VIRA vecmāmiņa, mani nepārliecina.
Kur ir tas stāsts? Nekur neredzēju. Ne jau Megana gribētu Elizabetes rotaslietas tāpēc, ka viņa mīl Elizabeti. Viņa tās gribētu savu iemeslu dēļ. Kāds garīgāks gribētu tikai tāpēc, ka dzimtas rotaslietas un neatkarīgi no vienas konkrētas vecmāmiņas. Cits tāpēc ka dāvana kāzu dienā neatkarīgi no dāvinātāja un katru reizi valkājot vai paskatoties atgādinātu to dienu.

AsTheCopperStatue
Autorei derētu vecais ebreju tautas teiciens: paldies, Dieviņ, ka par mācību paņēmi naudā.
Autorei viss par vīrabrāļa ģiemeni bija skaidrs jau ilgi pirms tam tā kā pašas īpašuma zaudēšana nekādu jaunu info nedeva papildus nožņaugšas draudiem, eglīšu mantiņām utt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419833