Remonts un grūtniecība

Cosima

Slēdza Cosima: "Skatīt pēdējo komentāru".
Cosima

Psihoproblēma - pēc mēneša būs klāt jaunākā atvase, vēl jāpaspēj vannas istabas un guļamistabas remonts no nulles. Tā jau riebjas remonts, bet šis ir pāri visam. Tā vietā, lai relaksetos un gatavotos dzemdībām, mani satrauc dzīvesbiedra pārlieku lielais optimisms šajā sakarā, tipa gan jau paspēsim. Nemaz nerunājot par to, ka nevar zināt, kā būs pēdējās nedēļās, vannas istabas remonts un kanalizācijas ierobežojumi (tualetes biezais apmeklējums, duša kā tāda utt), vispār besī. Meistari nav sarunāti, dienas iet uz priekšu, attieksme neizprotama. Turos, mēģinu pateikt kaut ko maigi un jauki atbilde "Tu man atkal kaut ko pārmet". Ja vins dzirdētu to, ko domāju patiesībā, tad tiešām labi nebūtu. Tas mani ietekmē psiholoģiski, sāku viņam neuzticēties un plānot gan grūtniecības beigas, gan dzemdības bez viņa, jo es nezinu, kā būs ar remontu vai vispār kas būs utt. Nav dīkdienis, tagad speciāli paņēmis atvaļinājumu, bet ja kaut ko vajag ļoti ātri, tas ir dārgi un mēs jau esam "ātri" situàcijā.

Zirne

Kāpēc tagad pēkšņi jāremontē?

Cosima

Attieksme ir tāda, ka vispār neko nevar pateikt, bet man liekas, ka ģimenes cilvēkam šī situācija ir zem katras kritikas. Neesam divdesmitgadnieki, tā ir pašu māja. Remontu velk jau no pagājušā gada pavasara. Katru reizi, kad uztaisu traci, prasot kad būs, sasola man kaut ko, lai es nomierinātos bet pēc tam darbības neseko. Vannas istaba 2m2, ļoti maziņa, nav mega projekts. Ko man tagad darīt, kad vīriešiem šitā ir par modi. Es sponsorēju ar naudu,pati tādus darbus nu jau vairs arī nevaru darīt.

Beatrise11

Nu ja jau tur pati sponsorē, tad atrodi pati meistarus un miers. Apjautājies pie paziņām. Mēs šitā divus labus puišus atradām, kas mums pusdzīvokli izremontēja. Nu vismaz vannasistabu, jo bez tās īsti nevari dzīvot. A pārējo, lai vīrs tupina tālāk.

Derpine

Rit ir pirmdiena- zvani rit meistariem un lai uz karstam peedam nak taisit. Taa ir- ja vel tikai menesis palicis lidz noliktajam it kaa datumam- ar to visu nevar zinat kas kaa bus un mazums sanak satikties ar mazuli atrak. Es nekavetos, ja vecis nevar savakties, nakas vien pashai darit un darit SAVAM sirdsmieram nevis paljauties uz kaut kadiem leenajiem divplakshniem.

Cosima
Zinot, ka tos labos meistarus uz sitiena nedabūt.. es vēl domātu vai tagad sasteigt. Pārceltu uz gadu.

Man pieredze ar remontu virtuvē un mēnesi vecu bērnu, remontu viesistabā ( ar manu iesaistīšanos ) un apmēram pusgadnieku un remontu vannasistabā un dažu mēnešu vecu nākamo bērnu. Nekas foršs tas nav - netīrumi, putekļi, trokšņi.

Cosima

Bet mums šobrīd nav ne vannas istabas, ne guļamistabas, iespēja nepabeigt īsti nav. Tāpēc ir tāds !!! Par šo visu. Ok, piezvanītu meistariem, sarunātu.. viņa super duper arguments ir tāds, ka meistari bieži dara sūdīgi un apčakarēs. Varu iedomāties - ja mans meistars būtu kaut ko sastrādājis, tad protams, tas tāpēc ka apčakareja mani, ja viņa sarunāts - kam negadās. Šis man atgādina to diskusiju par sievieti, kas pati nopirka mašīnu un vīrs sapūtās. Pats nedara, citiem neļauj darīt, ja darīšu un man pašai tas ir jārisina 36. nedēļā, tad reāli ir jautājums kāda man jēga no viņa. Starp citu, vins pats ir izvēlējies šo maskulīno lomu, nevis es esmu bezgelnica, kas tikai prasa no veča. Zvanīt pašai meistariem liek pārdomāt visu, kas ir. Pelnam vienādi, ja vēl remontu varu uztaisīt pati, tad nafig man šo elementu mājās. Mīlu protams, bet sadzīvē ir aspekti, kas veido cieņu un liecina par cieņu pret otru cilvēku. Ja es zvanītu, tas nozīmē, ka necienu viņu. Lai gan - ja man ir jazvana, vins sen jau neciena mani. Ļoti bēdīgi.

Derpine

Cosima
Nu tad ja taa- uzliec ultimaatu. Vai nu lai pucee tulit pat shpakteles vai tu pec dzemdibam dzivosi pie maaaaaaminas tik ilgi kamer sataisis visu.

Amanaemonesia

Izklausās, ka esi izvēlējusies vīrieti, kam "rokas aug no d...". Neba nu viņš pēkšņi tāds palika. Bet nu gan jau, ka arī ir viņam labās puses, kāpēc iemīlēji. Ideāls jau nav neviens. Vienīgais, ko varu ieteikt - novērtē labās lietas un necepies un negaidi no viņa to, ko viņš nevar sniegt. Ja tas remonts ir svarīgs, taisi pati. Ja Tev šķiet, ka Tev viņš tāds, kas nespēj remontu uztaisīt, nav vajadzīgs, sūti dillēs. Tikai rēķinies, ka nākamais varbūt būs ar zelta rokām, bet nebūs kaut kas cits Tev svarīgs droši vien. Kaut gan. - nav teikts - ar briedumu jau cilvēki māk prātīgāk otrās puses izvēlēties.

Danica

Lasu šo un jūtu, ka pati uzvelkos.... Tavs teksts ir nervozs, aiz katra vārda: ātri, ātri, ātri... Vēl pie tā visa, ka gan jau, ka Tavā, gan viņa dzīvē ir vēl kaut kas, ko vajag izdarīt ātri. Nu tad Jūs tur abi tādi... Nesaprotu, kam taisīt remontus vai ko citu būtisku un paliekošu tādos tempos? Lai būtu izkasījušies un izbesījušies? Vai tad līdz šim tajā mājā nebija, kur dzīvot, kur gulēt, kur mazgāties? Nevajag sev uzstādīt pašuzspūsta svarīguma mērķus. Dzīvot kļūt daudz mierīgāk. Foršu un pārdomātu remontu sataisīsiet pēc bērna piedzimšanas, normālā gaitā nevis skriešus. Šūpinot ratiņus varēsi, gan krāsu, gan apdari, gan mēbeles izvēlēties.... Jau savlaicīgi saku, ka zinu, kas ir remonts. Tāpēc, manuprāt, sākumā vajag ar saviem švakajiem nerviem tikt galā, nevis zāģēt visus.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419841