Remonts un grūtniecība

Cosima

Slēdza Cosima: "Skatīt pēdējo komentāru".

Atslābsti! Domā tagad meistari bezdarbībā sēž? Tak sen jau visi aizrunāti uz šo sezonu. Labi meistari ir deficīts pat ziemā, ne vēl tagad, kad īstā sezona celtniecības darbiem. Labākajā gadījumā sarunāsi uz rudeni.

Padzen prom , noperc gatavu īpašumu, a izmaksas sarēķini uzturlīdzekļos.

Cosima

Pēdējie padomi super ja par meistariem ir taisnība, tad esmu izmisumā. Vannas istabas nav, mēs risinām šo jautājumu ar bļodas palīdzību. Es netaisos dzīvot pēcdzemdību periodā ar mazu bēbi tā dzīvot.

Tas ir kā? Jūs nodemolējāt strādājošu vienīgo vannas istabu bez konkrēta plāna remontam? Grūtniecei karstā laikā noteikti grūti bez dušas, kur nu vēl pēcdzemdību periodā. Ieteiktu noīrēt citu dzīvesvietu, vai, ja ir iespēja, padzīvot pie radiem, kamēr remontu pabeigs vīrs vai meistars.

Cosima

Remonts ir ievilkts no pagājušā pavasara, nevis es tagad pēdējā mēnesī izdomāju, ka vajag remontu.

pelēkais nezvērs

Remonts nokavēts, aborts arī laikam tāpat...
Nu, neko darīt - kā būs, tā būs. Pasaules gals jau tāpēc neiestāsies.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Beatrise11

Ja nu neizdodas atrast meistaru (bet es domāju, ka varētu atrast, viamaz, lai vannasistabu izremontētu), tad tiešām labs variants par izīrēšanu. Lai vīrs tad sāk kustināt savu pakaļu!

pelēkais nezvērs

Beidz muldēt muļķības, šitās problēmas jau nu gan gana viegli atrisināmas!

Danica

Cosima
Pēdējie padomi super
Mēs ļoti centāmies .

Bet, ja nopietni, es iedomājos arī to otru pusi. Tas tur norāvies darbā, beidzot ticis pie atvaļinājuma, bet priekšā nākošā rukāšana. Iedomājos sevi tādā situācijā, slikti paliek.... Ja mani kāds manā atvālinājumā aiztiks, tam cilvēkam klāsies ļoti plāni.... Ļoti!

Remonts ir ievilkts no pagājušā pavasara, nevis es tagad pēdējā mēnesī izdomāju, ka vajag remontu.
Un Tu stāvoklī arī esi kopš pagājušā pavasara? Laicīgi nevarēji padomāt par stāvokļiem, remontiem, apstākļiem un vīra izvēli?

Galīgi neesmu vīra pusē, un ciest nevaru loderus, bet, ja jau situācija ir tāda, kāda tā ir, manuprāt, tai vajag pieiet ar veselo saprātu. Nevis vēl vairāk sevi uzvilkt. Tas tāpat ir skaidrs, ka, ja Tu tagad pati neatradīsi meistaru, nekada remonta Tev nebūs. Kvalitāti es pat atļaušos uzskatīt par neiespējamu. Tātad, ja tas viss ir neiespējami, izdomā tagad kaut ko citu. Nu nezinu.... atsveišķu īres vietu, labāku bļodu... vannu dārzā zem baldahīna vai ko tamlīdzīgu. ...un nopērc sev pāris kilogramus zemenes un atslābsti. Tāpat Tev tā cepšanās nepalīdzēs!

Klusapele

No pagājušā pavasara nevarat 2m² izremontēt? Bļodā mazgājaties? Vīrietim pašam neapnīk bļodā mazgāties? Kaut kas te neskan pareizi. Labi guļamistaba var pagaidīt, bet vannasistaba jau nu tiešām ir steidzami, bet GADU jau velkat. Kāds iemesls tam, ka gadu nevarat izremontēt? Finanses? Nesaskan gaumes par flīzēm? Laika trūkums?

Remonts nokavēts, aborts arī laikam tāpat... Nu, neko darīt - kā būs, tā būs. Pasaules gals jau tāpēc neiestāsies.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419841