Remonts un grūtniecība

Cosima

Slēdza Cosima: "Skatīt pēdējo komentāru".
Samael

Es iedomājos no otras puses. Ja es būtu NORMĀLS vīrietis, ar uzsvaru "normāls", man godam kantes rīvētu, ja mana bērna māte un grūtniece pēdējā mēnesī dotu naudu MANAS mājas vannasistabas remontam, kur nu vēl ja es nekutinātu ne pirksta šī mērķa sasniegšanai.
Ko labu var pateikt par veci, kuram ne vien pietiek bezkaunības paņemt no grūtnieces, kas nav pat sieva, naudu, bet arī izpļerzāt to kaut kur pa kreisi? Azartspēles, ātrie kredīti, mīļākās?

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Klusapele

Samael
Nu nav situācija normāla. Nav.

Vairāki bērni jau ir, vīra nav, mazgāties nav kur, savā dzīvesvietā nav, kāpēc vēl bērnu vajadzēja? Vēl veci apkopj un piemaksa remontinam it kā.

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

PuupoliiC

.. jā,, kad tika rakstīC administratīvais kodekss ( stāsta, ka Napoleons) tāda KOPĀ dzīvošana nebija un nevareja būt !!

Pierādīt, ka čuras kopā stūmuši var, pat bez bēbja,,, bet to ka bijusi kopīga mājsaimniecība - nevar ????

Draugi, nav labi ! (C) K.Kariņš

.. tas ir jāmaina !!!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Pie tam vecis bezkaunīgi to naudu nem, un tikai daļu iztērē materiālos, pārējo nez kur.

Conejito

Tas, ko es mēģinu pateikt - ja tu attopies situācijā, kurā tavs "vīrs" paņem no tevis naudu flīzēm, bet flīžu nav un naudas arī nav, tad čeku krāšana ir tava mazākā šaize. Vai varbūt skatoties, kas ir mērķis - atgūt savus ieguldītos eur, varbūt arī. Turpināt attiecības ar šo cilvēku - nu neiet man kopā attiecības ar čeku krāšanu. Nesaprotu kādas tās turpmākās attiecības tad izskatītos.

Var kāds pateikt, kāpēc sievietes no tādiem āmuriem.dzemdē?

PuupoliiC

Conejito, Tev, man vēl kādam neiet, kopā,,,bet tak ir ģimenes, kur vīrs ne/maksā uzturlīdzekļus, bez škiršanās un dzīvojot ģimenē !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Pat Kivičš var savu Lieni i apprecēt i uzturēt. Un vannu sagādāt.

solar wind

Neizskatas baigi labi visu situacija - virietis ne autori apprecet ir gribejis, ne tagad grib parupeties par grutnieces ertibam, ne savest katriba savu ipasumu. Tiesam izskatas pec sleptas agresijas - ka pasam negribot nonacis sada situacija un vienigais, ka var paust savu attieksmi ir sabotet visu. Jums bernins ir planots vai pats pieteicas? Kada ir vina attieksme pret grutiniecibu, bernu un vispar kadi vinam ir nakotnes plani?

Par tiem krajamiem cekiem - to var darit, bet tiesa nems vera tikai cekus, kur bus uzraditi autores vards, uzvards un personas kods - tikai ta var pieradit, ka vina par savu naudu remontu ir izveikusi. Ja vnk uzradis cekus, tad nekadi nevar pieradit kurs un par kadu naudu pirkumus ir veicis.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419841