Remonts un grūtniecība

Cosima

Slēdza Cosima: "Skatīt pēdējo komentāru".
Cosima

Viens bērns no iepriekšējās laulības, šis būs kopīgs. Es sapratu jūsu domas, man arī ir viela pārdomām, it īpaši par naudu. No vienas puses tad nebrīnos par to, kā cilvēki dzīvo un ķīvējas, ja man būtu ikdienā jākrāj čeki, lai, "ja nu kas", tas tas attiecības tiešām būtu beigušās, tas man liekas nepieņemami. No otras puses mana labticība šajā jautājumā mani ir novedusi tieši nekur (vai arī cāļa forumā ) Ir sāpīgi redzēt bildi no malas. Tiešām - precējušies neesam, māja viņa, nauda dota, rezultāta nav. Par kaut kādiem parādiem un mīļākajam - diez vai, drīzāk jautājums par prioritàtēm un tas diemžēl ir atšķirīgas, lai gan bērnu ļoti gribēja un grib. Tāpēc arī domāju, nu kas tas par štoperi galvā tieši šajā jautājumā viņam ir. Pēc tā kā citi vīrieši te dod padomus un pēc cāļtēlu, kuri ir sievietes, redzu, ka vīrieši tiešām redz to jautājumu atšķirīgi. Nedod naudu un tikai prasa, neiegulda attiecībās - tad ir mamzele un kārtējā piedzīvotaja, iegulda attiecībās un būvē kopā ģimeni un nākotni - muļķe vai griež godu. Retorisks jautājums - mums kādreiz ir labi? ) vienīgais, tagad priecājos ka neesmu iedevusi vairāk, ir pietiekami, lai īrētu citur bez stresiem (izņemot visu to, kas saistās ar sirdsāpēm)

Klusapele

takataka
Cer, ka mainīsies. Labs gultā. Zema pašapziņa. Nav labāka pie apvāršņa. Izskalotas smadzenes. Vecis labi prot "aizrunāt" ausis. Un vēl 100 iemesli.

Undomiel

takataka
Pat Kivičš var savu Lieni i apprecēt i uzturēt. Un vannu sagādāt.
Vanna bija viesnīcā un tagad mammas mājā. Tā ka savas vannas viņiem gan nav

Undomiel
Viņi īre jaunaja projekta jau vairāk kā gadu. Tā kā ir gan komforts

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

Beatrise11

Conejito

Tava doma ir saprotama, un es tam arī piekrītu. Mēs tiešām nezinām, kā ir šajās konkrētajās attiecībās. Pret savu vīru es čekus arī nekrāju. Bet autores vietā es tomēr par to piedomātu, kur aiziet mana nauda.

bumburums

Samael
Azartspēles, ātrie kredīti, mīļākās?
Viss kopā.
Ļoti dramatizējot - jaunskungs šobrīd ir neapskaužamā situācijā.

Bija ērta dzīve: ieviests mājāzis, kurš par makaronu karināšanu nodrošināja bezmaksas vai simboliska līdzmaksājuma ēdienu + apģērbu un tīrību (cik vien būtu jāmaksā apkopējai un par ēdienu pasūtīšanu: šausmas!) + regulāru se(sk)u. Bet vienlaicīgi bija brīvum brīva dzīve.

Tagad ērtā dzīve beigsies un nevar vairs izmuldēties, neko lāga nedarot. Mājāzis sāk kaut ko gribēt izmainīt viņa mājā.

Sarežģīta atklātne. Atliek vilkt laiku: pieņemt naudu, k.ko nopirkt, bet neko nedarīt.

Change your mind and the rest will follow!

solar wind

Cosima
iegulda attiecībās un būvē kopā ģimeni un nākotni - muļķe vai griež godu

Bet mila - tev nav oficiala gimene, tadel jau daudzas te saka, ka ir stulbi ieguldit viriesa ipasuma, ar kuru tevi juridiski absoluti nekas nesaista vel divainak tas izskatas pec info, ka tev jau ir viens berns - tiesam sajas attiecibas negribejas vispirms stabilitati - laulibas un tad cept otru augsa?

bumburums

Cosima
Viens bērns no iepriekšējās laulības, šis būs kopīgs.
Tiešām - precējušies neesam, māja viņa, nauda dota, rezultāta nav. .. lai gan bērnu ļoti gribēja un grib.

1. Mierīgi tagad padomā par savu situāciju tā, it kā tev stāstītu māsa vai laba draudzene par savu dzīvi. Objektīvi.

2. Padomā un pati sev atbildi (ne jau šeit, forumā), kāpēc nav sakārtotas juridiskās attiecības, kad esi stāvoklī? Tu neuzticies vīrietim līdz galam? Viņš neuzticas Tev līdz galam?

Bija neadekvāts fantāzijas, ka jābūt gadsimta kāzām (kuras var īstenot vēlāk)?

Laulības, pirmkārt, ir juridisks līgums, kurš tev šobrīd ir ļoti svarīgs - vai arī tieši otrādi, paldies Dievam, ka nekādu juridisku saistību nav, vieglāk noslēgt šo dzīves posmu bez liekiem zaudējumiem un tiesāšanās izdevumiem.

3. No pirmajiem diviem punktiem tev būs skaidrāks skats, kas darāms.

Dažreiz dzīvojam no krīzes līdz krīzei, un esam īstermiņa izdzīvošanas režīmā, ticam vārdiem, neskatāmies uz darbiem.Jo tajā brīdī ir spēks tikai izdzīvot šo dienu, nevis vēl shēmot un plānot nākotni.

Apstājies un padomā tagad, kāda ir faktiskā situācija - nevis vēlamā vai cerētā.

Ko TU gribi?

Change your mind and the rest will follow!

pelēkais nezvērs

Pat Kivičš var savu Lieni i apprecēt i uzturēt. Un vannu sagādāt.

Laikam tādu vīriešu kā Kivičš ir sasodīti maz, visām nepietiek un autorei arī nav paveicies.. tikt pie Kiviča ..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Cosima. Cik apmeeram finansiaali tu esi ieguldiijusies maajas remontaa?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419841