Remonts un grūtniecība

Cosima

Slēdza Cosima: "Skatīt pēdējo komentāru".

Lasu un nesaprotu, kas tiem vīriešiem kaiš.

Atgādina manu bijušo - visu epopeju nepārstās tīšu, bet piekritīšu jau te izteiktajam brīdinājuma - labi meistari ir aizrunāti un parasti nevar uzsākt remontu tā uzreiz. Mans bijušais ievilka meistara meklēšanu laikus, tad pirmo nomainīja, pagāja laiks, kad atrada nākamo, kas bija lētāks (pirmais viņam likās par dārgu), bet - strādāja paralēli citām objektam (lēni gāja) +bija jāpiemeklē atsevišķi meistaru, kurš flīzēs un elektriķi, kas atkal ievilkās utt. Rezultātā - bija plānojis, ka izremontēs dzīvokli vasaras laikā, pirms bērnam sāksies 1.klase, remonts tikai pabeigts tikai nākamā gada martā.

Un vēl - es arī tādu attieksmi uztveru kā necieņu. Tā ir arī nolaidība pret gaidāmo mazuli - ja viņš jau šobrīd nav gatavs ieguldīt laiku un pūles, ne arī piekāpties savām ego, lai mazulim būtu labāki apstākļi, nākotnē tas neuzlabosies. Diemžēl. Manā pieredzē šīs mazās zīmes, ko ignorēju, diemžēl beidzās ar šķiršanos. Tādu, kurā vīrietim atkal jau bija nospļauties par bērna interesēm, lai tikai neciestu viņa ego.

Ivy

. Katru reizi, kad uztaisu traci, prasot kad būs, sasola man kaut ko, lai es nomierinātos

Kāpēc katru reizi taisi traci?

Ja pelnat vienādi, kurš izdomāja, ka Tu sponsorē ar naudu?

Lielākais, ko vari viņam pateikt - aptuveni tad un tad būs bēbis, vajadzēs/gribēšu, lai ērti mazgāties, ko tu par to domā? Un nekādas norādes, ka man vajag vannu te un izlietni tādu un par visu samaksāšu, tūlīt ķeries pie darba. Tā vietā iedod risināmu problēmu, pats lai izdomā ko un kā var darīt. Mīļais, es paļaujos, ka tu gudrs un izdomāsi. Ja kaut vai lielāku bļodu nopirks, un pateiksi, ka novērtē viņa rūpes par tevi, ir cerība, ka nākamreiz gribēs vēl kā iepriecināt. Jo gribēsies jau to uzslavu un sajūtu, ka spēj tevi darīt laimīgu. Ja šitāda dresūra nelīdz vai pati nespēj tādu līniju izturēt bez trača un zāģa, tad bezcerīgs gadījums un atliek vien paļauties uz sevi.

Bet vīrietim gan jau arī panika, ka pēdējie brīvības metri sarūk.

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

pelēkais nezvērs

piekritīšu jau te izteiktajam brīdinājuma - labi meistari ir aizrunāti un parasti nevar uzsākt remontu tā uzreiz

Kas tā jums par modi - jebkuru celtniecībā strādājošo saukt par meistaru.. Nav labi un slikti meistari. Ir meistari un klauni, kuri tēlo meistarus, jo kaut kur noskatījuši atsevišķus darbus un apguvuši kaut kādas iemaņas, bet nespēj nodrošināt ne darbu veikšanu pienācīgā kvalitātē, ne termiņus.
Visi meistari tiešām tagad jau aizrunāti līdz rudenim un dabūjami tikai šie klauni, jo viņi regulāri tiek padzīti vai paši aizmūk no kārtējā klienta pēc kārtējā sataisītā brāķa. Un tad šie staiguļi meklē nākamo klientu, kurš neko nesaprot no celtniecības darbiem (parasti sievieti) vai ir tik izmisis, ka gatavs samierināties ar jebko. Tā nu tas ir.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Cosima

Nu, stāvoklī neesmu no pavasara, bet tieši tāpēc, ka platība ir tik maza un vīrietis ir adekvāts, neiedomājos, ka šī problēma būs aktuāla vēl tagad. Man par flīzēm ir pilnīgi piekāst, gaume mums puslīdz sakrīt, ļauju "dizaina brīvību". Tad nebija laika, tad nebija naudas, devu naudu, lai viss ātrāk iet uz priekšu, rezultāts tāpat nav. Jaukā "dārgais, es vēlētos mazgāties tad un tad, jo mazulis būs tad un tad" ir tas, ko piekopu visu laiku līdz apmēram Lieldienām. Pēc tam jau sākās mani asāki aizrādījumi utt. Es nesaprotu, ko vēl vajag, naudu dodu un dotu, lieki prātu par būvniecības niansēm nedrāžu, tādās lietās blakus nestāvu un pakausī neelpoju. Šeit ir jautājums par necieņu, drīzāk. Un tas ir sāpīgāk kā mazgāties bļodā.

pelēkais nezvēr - tavus komentārus citās tēmās esmu redzējusi, Tu noteikti esi latviešu vīriešu kronis, ja vari pateikt kaut ko tādu arī šajā tēmā.

pelēkais nezvērs

Tu noteikti esi latviešu vīriešu kronis

Tiešām? Kādā ziņā?
Atcerējos - tev tak vienmēr paliek tā iespēja pārcelties dzīvot uz viesnīcu - tur noteikti būs vannas istaba, varēsi nomazgāties gan pati, gan arī nomazgāt bērnu.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Cosima

Pēc meistaru analīzes - vispār rokas nolaižas. Sāku domāt par alternatīvu dzīvesvietu uz kādu laiku.

Viņam pašam vai tad dusu nevajag? Man pat traģēdija, ja uz dienu ūdeni atslēdz, tad braucu citur. Ka tad ar higiēnu utml?

Cosima

Šie jautājumi sen ir uzdoti un izrunati, vins mazgājas darbā. Es strādāju no mājām jau no pagājušā gada marta, darbā nemazgājos

Šoreiz PN visu pareizi pateica. Normāli cilvēki sarunā remontu meistarus rudenī. Jo ziema viņiem tukšāks laiks, kad daudzus darbus ārā veikt nevar un paliek tikai iekšdarbi. Tak padomā pati, neviens nenāks remontēt kaut kādu 2m2 telpu un neies laiku tērēt vasarā, kad daudz labāk var nopelnīt uz lieliem objektiem.

Celtniecībā vasara ir karstākais darba laiks, nevis ziema. Un ir naivi cerēt, ka "Aizvedīsim bērnus uz laukiem un tad paremontēsim vannasistabu". Tā nebūs. Remontēsiet ziemā, kad meistari būs brīvāki. Vai remontējiet paši, ja mākat.

Klusapele

Cosima
Viņš kaut kādu principu dēļ nevēlas pabeigt remontu?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419841