Remonts un grūtniecība

Cosima

Slēdza Cosima: "Skatīt pēdējo komentāru".
Cosima

Klusapele - nevaru iedomāties iemeslu, kāpēc kāds cilvēks varētu gribēt nepabeigt remontu. Ir runāts, arī šodien nupat par to runājām, optimisms manās acīs kļuvis par idiotismu. "Jāmeklē kompromiss" - tas tiek darīts uz maniem nerviem un komfortu. Visās citās jomās pilnīgi normāls cilvēks, tādu vīrieti nebiju satikusi un ļoti novērtēju viņu citās jomās, bet šī.. un rokas no pakaļas arī neaug, tāpēc vēl vairāk tā vilkšana nav skaidra.

Cosima

Šie jautājumi sen ir uzdoti un izrunati, vins mazgājas darbā. Es strādāju no mājām jau no pagājušā gada marta, darbā nemazgājos

Piedod, bet tiešām izskatās, ka vīrietim par Tavām vajadzībām un ērtībām, tāpat kā par gaidāmā mazuļa vajadzībām un ērtībām ir nospļauties

Klusapele

Cosima
Tiešām dīvaini. Sevišķi, ja saki, ka visādi citādi normāls vīrietis. Nav jau tiešām tā, ka laika nebūtu bijis sataisīt. Nu mēs no malas vēl mazāk sapratīsim kas tavam vīrietim galvā darās. Laiks un finanses bija, tātad ir cits iemesls. Kaut kas nesanāk vai nevar izdomāt un negrib vēl tevi nervozēt? Kaut gan es personīgi vairāk nervozētu par nepabeigtu vannasistabu nekā sadzīviskām problēmām remonta laikā.

Ja ir iespēja, padzīvo pēc dzemdībām pie vecākiem, piemēram. Ja vīrietis šajā laikā sapratīs prioritātes un to, ka, ja viņam ir iespēja nomazgāties darbā, tev un mazulim tādas nav un tas ir jāatrisina, viņš atrisinās, ja nē, nezinu, vai to attiecību turpināšanās neliks rīt vēl lielākus krupju un vai nerēķināšanās ar Tevi un bērnu nekļūs vēl lielāka.

Es savulaik ļoti daudz sīko signālu noignorēju, ko vēlāk ļoti nožēloju.

Beatrise11

Domāju, ka meistaru brigādi, protams, ka, visdrīzākais, nesarunāsi, bet kādu cilvēku, kas atnāk un sāk kaut ko darīt - gan. Varbūt kāds ir tieši atbrīvojies no citiem darbiem un grib piepelnīties. Mums tā bija, ka radinieks, kas darbojās ar citām lietām, vasarā bija brīvs un pieslēdzās un sanāca ļoti labi.

Varbūt vīrs arī tad pratīsies un saņemsies.

Māja tava vai viņa? Un vēl interesanti, kur paliek tā nauda, ko tu viņam dod, izčab gaisā?

magoņmaizīte Berta

Jā, ļoti interesants jautajums - Kur Paliek Nauda? Vispār kauna nav no sievas-grūtnieces, sava topošā bērna mātes ņemt naudu remontam mājā, kurā pats dzīvo, un tad vēl netaisīt to remontu.

Es bļodā nemazgātos pat nedēļu, kur nu vēl, būdama stāvoklī. Un kas tai vīrietī tik adekvāts un unikāls - gan jau tikai tas, ka labi izskatās un gudri runā

Ieteikums par cilvēku, kas varētu atnākt un izdarīt - nu tas ir atkarīgs no paziņu loka un tīrā laimes spēle. Pie tam, interesanti būs, ja sieva cilvēku atradīs, bet naudu, ko viņam maksāt, vairs neatradīs, jo to jau vīrs sen jau būs "ieguldījis".

pelēkais nezvērs

Kam tā māja galu galā pieder - vīram vai sievai?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Ja meklēsi meistarus, pirms nolīgt viņus pameklē informāciju par viņiem Google un FB krāpnieku grupās. Nesen FB krāpnieku grupā bija ielikts "meistars", kurš vairākiem cilvēkiem sačakarēja dzīvokļus.

Papildināts 06.06.2021 23:31:

Sanāk, ka tu jau esi devusi naudu, bet rezultāta nav? Vismaz nopirktus materiālus tu redzi?

Tas ir tikai minējums no zila gaisa, bet, ja nauda pazūd un savām acīm neredzi ne rezultātu, ne materiālus, tad varbūt rezultāta nav tāpēc, ka nauda tiek ieguldīta kaut kur citur, piemēram, azartspēlēs.

adatainis

(c) magoņmaizīte Berta - kur paliek nauda? Vismaz kaut kādi čeki ir?
Manējais - "jaunākā paaudze" ir pirmais cukurdūkulītis?

Naglaarviitni

pēc mēneša būs klāt jaunākā atvase
Tātad ir arī vecākā (-ās) atvase (-es)? Visi bļodā mazgājas? Un vīrietis nekustina ne rokas, ne ziemeļpolu? Cik ilgi jūs tā ar bļodu dzīvojat?

Dzīvesbiedrs, kas nav apprecējis? Zinu, zinu, ka tas zīmogs neko nenozīmējot, jā, jā, pati negribu..., bet tas ļoti daudz pasaka par vīrieti. Īpaši, komplektā ar neiesaistīšanos būtisku procesu veikšanā kopīgajā dzīvesvietā, un vēl jo vairāk īpaši, sievietei gaidot kopīgo bērnu.

atbilde "Tu man atkal kaut ko pārmet"
ir klasiskā uzprasīšanās uz pārmetumiem, lai būtu iemesls sacelt spuras par zāģējošu sievieti. Jo no zila gaisa parasti neviena nezāģē, tie pīkstieni par neizmesto eglīti sākas ap Jāņiem. Bet sieviete tiek padarīta par vainīgo zāģēšanā, lai būtu iemesls pateikt, ka viņa tāda un šitāda.

No tā, ko es te izlasīju, izklausās draņķīgi.

Neredzēju (vai neatceros), kam pieder dzīvesvieta, un kāpēc nav labierīcību, - tas vispār ir pirmais, ko sakārtot, kaut kur ievācoties.

Un vispār, lai cik man Pelēkā Nezvēra teksti parasti neliktos aroganti un nevietā, te man arī jāsecina, ka abortam par vēlu. Kāpēc jums bērnu vajadzēja? Uz pliku solījumu bāzes. Diez vai Tev ir 40+, kad nevar izvirst ar lieku laika pavadīšanu, stīvējoties ap ateju un dušu, un šis ir vienīgais vīrietis Visumā. Tava minētā mīla ir vienpusēja. No viņa puses bija ērtums, pieradums. Bet tagad briest ērtuma un ērtību likvidācija, bērns kā prioritāte (kas normāli un neizbēgami pirmajā laikā), līdz ar to problēmas ar vannasistabu ir tikai katalizators, kas parāda rīcības modeli un distancēšanos no situācijas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419841