Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mitrinošs krēms sausai un atūdeņotai ādai

OremaD

No vazelīna nemetas pumpas? Nav sajūta, ka āda neelpo?

ja paskatās sastāvu lielākajai daļai dermatoloģisko krēmu, tad vazelīns (mineral oil, petrolatum) tur ir saraksta augšgalā tā ir viena no drošākajām un mazalerģiskākajām sastāvdaļām, kādas vien ir, tai skaitā aknes krēmos. protams, nav jāliek lielā daudzumā. ideālā variantā likt uz seruma, lai "ieslēgtu" aktīvās sastāvdaļas zem vazelīna slāņa. man, personīgi, patīk krēmi ar vazelīnu sastāvā. ja nepatīk vazelīns, var lietot arī šī sviestu.

Klusapele

Frivole
Paldies.

pieturziime

OremaD
Man ir ļoti alerģiska āda, principā nevaru lietot neko, izņemot olīveļļu (izmēģināts ir viss, gan dārgais gals, gan vidējais, gan lētais). Nezinu, kāds Tavs vecums, tādēļ konkrētu krēmu neieteikšu, bet - aplūko The body shop klāstu. Es tos uz savas alerģiskās ādas lietoju un meita arīdzan

Labākais! Korejas kosmētika Benton Aloe Propolis Soothing Gel

Pagājušā gadā biju pārcepusies saulē, seja brūna, sausa, krunkaina - uz ātru roku Drogās paķēru šo: https://www.neutrogena.com/products/skincare/neutrogena-hydro-boost-multivitamin-booster-face-serum-with-hyaluronic-acid/6815427.html Cena bija ap 13 EUR. Kamēr gaidīju dārgo serumu no interneta, notika neticamais - sausums pazuda, āda kļuva mitra un elastīga, sausuma krunkas pilnībā izlīdzinājās un pat pigmenta pleķi pabalēja. Dārgais serums vēl pusgadu nostāvēja uz plaukta nelietots, tā kā šo no lētajiem produktiem noteikti varu rekomendēt no sirds Krēmu tikmēr turpināju lietot to pašu, man bija Filorgas barojošais, pēc tam uzklāju serumu 1x rītā un 1x vakarā. Burvīgs rezultāts.

OremaD šeit atradīsiet plašu kosmētikas izvēli Korejas kosmētika

OremaD

Paldies visām! Nebiju šeit ienākusi...Izvēlējos Mixa krēmu ar hialuronskābi, pagaidām sūdzību nav, patīk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419851