IVF, ICSI, IUI censones (06/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
Aiga87

Sveikas, vai kāda zin kā ar atvaļinājuma plāniem ir EGV klīnikā? Visa klīnika neaiziet kopīgā atvaļinājumā?

mrs_pecinjaa

Šodien bija interesanta lieta, sazinājās ar mani no Embriona, atvainojās, ka esot paņēmuši no manis papildus naudu punkcijas dienā (wannabe palātas izmaksas ), atsūtīja iesnieguma formu un tuvāko dienu laikā atgriezīs 140eur... es, protams, priecīga un tā, ceru, ka paši ir atčohnījušies par šo, ne tāpēc, ka NVD ar viņiem sazinājušies... pieļauju tādu iespējamību, jo uzrakstīju to iesniegumu uz NVD... bet man viņi atbildi nav snieguši, tā ka iespēja 50/50!

Tāpēc meitenes, kam ir VP un klīnikas prasa naudu par to, ko maksā valsts, nemaksājiet vai pēc tam rakstiet iesniegumu un prasiet savu naudiņu atpakaļ!

Papildināts 07.06.2021 16:12:

Aiga87

cik atceros, tad pirms gada katram dakterim bija individuāls atvaļinājumu plāns, neiet visa klīnika reizē.

mrs_pecinjaa
Man par palātu paņēma 70 eur, man liekas

squirtle

mrs_pecinjaa
Mutual
Man arī bija tie 140 eiro. Bet, nu, neticu, ka viņi tagad visiem zvanīs

Drīzāk tiešām Tev dēļ tā iesnieguma

Un forši vispār , ka atvainojās un tā.

Bet es laikam esmu naiva un tā, man dažbrīd žēl to klīniku Jo saprotu, ka laikam tā palātas maksa viņiem ir vienīgais ienākumu avots tāds sakarīgs Jo nekādas ekstras nepiedāvā un visu pārējo jau valsts tad sedz

mrs_pecinjaa

squirtle

nav ko žēlot. ja viņiem arī tas VP nebūtu izdevīgs, nemaz nesniegtu tādu pakalpojumu un strādātu tikai uz klientiem, kas paši visu sedz. un tādu noteikti arī ir liela daļa!

es šito savu naivumu pazaudēju pirms gada pēc visām neveiksmēm. sākumā arī to EGV garšīgo putru biju gatava par 70eur nopirkt, tagad vairs nē.

ss_ss

mrs_pecinjaa
Protams,ka tāpēc,ka NVD viņiem ir paprasījuši paskaidrojumu,kāpēc ir prasīta papildus nauda VP ietvaros. Bet nu labi,ka vismaz Embrions paši pēc savas iniciatīvas sazinājās ar Tevi. Manā gadījumā EGV bija atļāvušies sniegt paskaidrojumos NVD nepatiesu informāciju,ka es pati it kā esot gribējusi paaugstināt komforta palātu. Bet nu skaidrs,ka NVD pieņēma lēmumu un uzlika par pienākumu EGV atmaksāt nepamatoti iekasēto naudu par palātu. Tikai pēc NVD lēmuma saņemšanas,klīnika sazinājās ar mani,lai uzrakstu iesniegumu par naudas atmaksāšanu.

Aiga87
Sveika, es biju vizītē pie dr. Vītiņas maijā, runājām par iespējamo stimulācijas laiku un dr. informēja, ka visu augustu būs atvaļinājumā. Par pārējiem dr.nezinu

mrs_pecinjaa

ss_ss

jā, nu no EGV man nav nekādas ziņas. Tad jau ar viņiem ies ilgāk šis process. Bet esmu noskaņota izcīnīt, jo pievienoju iesniegumam gan čekus no VP, gan par saviem līdzekļiem ietajā un tur nebija izdalīta nemaz palāta. Attiecīgi - to tiešām nosmeļ no VP pacientēm!

Paldies, ka padalījies!

Aiga87

mrs_pecinjaa
Es šeit salasījusies info arī motivējos un uzrakstīju iesniegumu par EGV klīnikas paaugstināta komforta palātām. Gaidu vēl ziņu. Ilgi domāju, varbūt nerakstīt kamēr vēl procesojos tur, bet tad padomāju 140€ ir diezgan liela summa.

ss_ss

mrs_pecinjaa

Visticamāk jāsagaida NVD atbilde. Bet gan jau būs. Man šķiet,ka man arī pagāja tiešām tas mēnesis,kamēr bija atbilde. Bet tad jau ,kad būs NVD lēmums,tad jau nekur citur EGV neliksies. Dabūsi savu naudiņu atpakaļ.

Jā,šis man vienmēr licies interesanti,ka par palātu kāš tieši no VP pacientēm. Jo klīnikas taču par katru VP pacienti saņem naudu no valsts budžeta līdzekļiem,tajā skaitā arī par dienas stacionāru.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419859