IVF, ICSI, IUI censones (06/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

Sanāk, ka to summu ko EGV ņem par palātu, tā jau ir valsts apmaksāta?

Man tieši nākošo pirmdien būs šīs izmaksas...

Error404

Sveikas. Tātad šodien bija mana punkcija ar pārāk ātri augošiem folikuliem, 9cd. Izpunktēja 10 olšūnas. 9 nobriedušas. Tagad tik jāgaida cik apaugļosies

ss_ss

Queen2
VP ietvaros,punkcijas dienā ,dienas stacionārs arī ir ietverts valsts apmaksātajos pakalpojumos.

Papildināts 07.06.2021 19:20:

Error404
Super! Tad jau par velti satraucies. Lai izdodas!

Error404

ss_ss
Paldies!

Papildināts 07.06.2021 19:29:

Meitenes, palika pāri 2 pakas cetrotide un 150ml Gonal. Glabājas visu laiku ledusskapī. Atdošu kādai. Rīga/Āgenskalns

mrs_pecinjaa
šodien tieši pajautāju Embrionam, vai pieņem apdrošināšanu, jo man apmaksā dienas stacionāru. Man neteica izmaksas..

Error404
Turu par Tevi īkšķus, lai viss veiksmīgi!

squirtle

DandeMad
Apdrošināšanas parasti neapmaksā medicīnisko apaugļošanu izmaksas. Un gandrīz visas klīnikas parasti ir tajos sarakastos , kur neko neatmaksā.

Error404
Yeii superrr tad jau jācer, ka lielākā daļa no tām labi apaugļosies un izaugs līdz 5.dienai

squirtle
es domāju tieši palāta, bet nu iespējams..

Papildināts 07.06.2021 20:12:

Error404
Man šodien ir 9 diena. punkcija būs 12 dienā. Jūtos drausmīgi, jo mani sauc par riskanto pacienti. Šodien apstiprināja OHS, un jūtos kā 7 mēnesī ☹️ Lasīju, ka OHS īsti izjūtams tieši pēc punkcija. Arī šodien pateica ka Fet būs tikai septembrī

Aiga87

DandeMad
Es arī sniedzu palātu čekus apdrošinātājam, bet viņi neapmaksāja, pamatojums bija, ka neapmaksā tādēļ, ka neapmaksā peocedūru, kura tika veikta, kuru dēļ bija nepieciešams palāts.

Aiga87
Paldies.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419859