IVF, ICSI, IUI censones (06/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

Paldies jums

Pastāstiet savas īpašās sajūtas /pazīmes pēc fet, domu novēršanai interesanti palasīt

Error404

Saulriets77
man daktere ieteica paracetamolu un nošpu iedzert.

Papildināts 16.06.2021 09:33:

Hamster777
pēc negatīvā hcg , mr sākās nākamajā dienā. biju izbrīnīta, jo pg bija 56

Papildināts 16.06.2021 09:37:

Hamster777

man šodien 4. diena pēc ET, nedaudz pavelk vēderu, krūtis jūtīgas un nāk miegs visu laiku, bet tas no zālēm, gan no pg, gan no prednisolona. bet tā viss kā parasti, tikai piedomaju pie mierīgāka režīma- neskrienu, neko necilāju, par ko nav sajūsmā 5 gadnieks

Citronins82

Hamster777
Katrai savàdàk,man bija velkośa mugura,sàpes vederà kà pie mr,bija rozìgs crinone kad gàju uz tualeti,var bùt temp biku 37 pàri.bet var nebùt vispàr ne kàdas sajùtas.tàpèc ne uzko neieciklèjies,katram savàdàk.domà labas domas

Error404
Citronins82

Forši palasīt citu pieredzes. Itka esmu pozitīvi noskaņota un liekas, ka visām jāsanāk, bet mazliet baida endometrioze, kas bija 2 stadijā.

Sveikas meitenes!

Vēlējos uzvaicāt, kura mēneša iesniegumi šobrīd sasnieguši valsts rindu? Paldies!

Error404
Citronins82

Gribēju vēl pajautāt - pirmā diena skaitās jau fet diena vai sāk skaitīt no nākamās dienas pēc fet?

Citronins82

Hamster777
Nàkamà diena skaitàs,tà dieniña neskaitàs

Error404

jā, nākamā.

LilleB

Hamster777
Vai tad endometrioze var ietekmēt IVF iznākumu? Es tieši saprotu tā, ka IVF "apiet" endometriozi un tā nav šķērslis.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419859