IVF, ICSI, IUI censones (06/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

LilleB

Kaut kur salasījos, ka ja ir endometrioze, tad tie dzemdes apstākļi, vide esot mazliet savādāka un ne labā nozīmē. Bet es jau ceru, ka jums taisnība

Junijameitene

Hamster777
Man pēc pirmā fet absolūti nebij nekādu sajūtu. Tikai no gepretix galva bisku sāpēja /reiba.

Tad bij neskaidra asiņošana, nodevu ātrāk hcg un pg, un bija! Bet sajūtu 0%.

Papildināts 16.06.2021 14:30:

Bet laikam no tām progesteronu tabl, tomēr var būt vilkšana vēdera utt, tomēr tas grūtnieču hormons. Tāpēc var būt visādi simptomi arī palasīšu.

Papildināts 16.06.2021 14:32:

Hamster777
Grūtniecībai uzraksti Google due date ivf calculater. Man lieks atšķiras par dažām dienām, ja ņemt ivf vai mr. Tā kā lielas starpības nav. Bet konkrēti ne pastāstīšu, nezinu

Junijameitene
Cik forši!! Nereāli ceru uz labāko

Junijameitene

Hamster777
Tā jau ir, es pat negribu domāt, ja pēc et neieraudzit to hcg, vienkārši līdz gulbīšdienai jādzīvo ar domu, ka bēbis ir punci un aug, pozitais tikai

Es līdz pēdējam toreiz neticēju, ka ir, jo sākas asiņošana, jau pat zvanīju dr, kā zāles atcelt. Un dr-neko neatceļam, nododam analīzes un bija, es reti raudu, bet toreiz riktīgi, kad ieraudzīju hcg. Jo dabiski cenšoties kādas reizes 4 bij pa 0,un tādas asaras, bet šoreiz bij laimes asaras.

Papildināts 16.06.2021 14:57:

Hamster777
Paskaties šeit https://www.yourduedate.com/

Papildināts 16.06.2021 14:58:

Izvēlies ivf datumu, un cik dieniņu 3 vai 5. Un salīdzini ar mr, tik druscin atšķiras.

Gatavojos uz FET jau šomēnes pēc Jāņiem, ja nenojuks ovulācija. Man dabiskajā ciklā.

Vai pirms FET tāpat kā pirms ET nedrīkst alkoholu lietot un arī citādi jāuzvedas kā grūtniecei?

Šodien duršu sev pirmo poti, rokas trīc.. Man jautājums, lietojot potes ir jāievēro kāds īpašs režīms? Man daktere neko neminēja..respektīvi nevar alkoholu, sportot, karsēties, cilāt smagumus?

Sveikas meitenes! Nu esmu sagaidījusi HRS endometrija biopsijas rezultātus, 22.06. ir vizīte pie dakteres, lai gatavotos pēdējam FET.Daudzas lietas tajā izrakstā nesaprotamas, ņēmu talkā "māti googli"

Vakar saņēmu NVD vēstuli par rindu. Uz 11.06. esmu 42. Iestājos novembrī rindā.

KaraLieNNe

Zuzite10
Lieliski uzaicinājumu sanemsim kopā, es esmu kaut kur ap 30tajiem nr.

Papildināts 16.06.2021 18:17:

Zuzite10
Un kā pašai izskatās rezultāti?

Papildināts 16.06.2021 18:17:

Zuzite10
Kurā klīnikā Tu biji?

Junijameitene

Tik forši, ka tagad rinda ap 8men.pat neticās, ka agrāk bij pāri 2g..

Marge20

Mezameitene
Kurā datumā tev būs...kurā cikla dienā liks iekšā???

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419859