IVF, ICSI, IUI censones (06/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

Sveiki, meitenes, man šodien bija vizīte pie dakteres un 21.jūnijā plānojas transfērs. Man izrakstīja kaudzi ar zālēm Estrofem, Amelgel, Tiroxinu, Fokskābi, Trombo ass un imunitātes nomācēju uz O burta, gribēju jautāt par to imunitàtes nomācēju, vai tā ir tāda standarta pieeja un vai kādai ir pieredze, kādas sajūtas un kādi rezultāti. Paldies jau iepriekš

Papildināts 16.06.2021 22:41:

Sveiki, meitenes, man šodien bija vizīte pie dakteres un 21.jūnijā plānojas transfērs. Man izrakstīja kaudzi ar zālēm Estrofem, Amelgel, Tiroxinu, Fokskābi, Trombo ass un imunitātes nomācēju uz O burta, gribēju jautāt par to imunitàtes nomācēju, vai tā ir tāda standarta pieeja un vai kādai ir pieredze, kādas sajūtas un kādi rezultāti. Paldies jau iepriekš

Papildināts 16.06.2021 22:42:

Piedodiet divreiz teksts iekopejās

LizzyV

Hamster777
Man bija velkoša sajūta vēderā kopš transfera kas tā arī pavisam nepārgāja; kādā 5-6 dienā pēc transfera jutos mazliet "savādi" un izmēriju temp un visu dienu bija kādas 37.3 ... bija vēl nakts kad bija loooti stiprs kaut kāds krampis dzemdē tāds wow - divas dienas pēc šī bija pozitīvs testiņš.

justme

Caleigh
Ne visās klīnikās piekopj imunitāti nomācošo medikamentu. IvfRiga parasti ir prednisolon, es to dzēru līdz 9w, doma, lai organisms neatgrūž augli.

justme
Kādas sajūtas, vai kaut kā īpaši piesargājies?

Junijameitene

justme
Kad gāju procesu tālajā 2017/2018 sekoju youtube meitenei jessicas Journey, un viņai vairāki et neveiksmīgi, Zviedrija laikam, kamēr pati uz savu galvu nesaka lietot prednisolon un sanāca. Nu tā, interesanti. Bet tagad tai meitenei otrais bēbis dabiski sanācis.

Papildināts 17.06.2021 07:23:

Ivf maksimāli grib tos pozitīvos rezultātus, tāpēc arī cenšas visas procedūras utt. Man piemeram, toreiz dr neveica et kamēr endometrijs nebij ka min 8mm,bet citai meitenei lasīju viņai 7 ar kaut ko veica.

LilleB

Mezameitene
Man arī plānots FET pēc Jāņiem. Dr teica, ka droši varot vēl Jāņos alu iedzert, bet esmu izlēmusi to tomēr nedarīt. Ir tak arī labi bezalkoholiskie ali

Error404

Kisskisskiss
jadzer daudz ūdens, jāuzņem olbaltumvielas, kustēties drīkst, tikai jāpiebremzē ar smagumu cilāšanu un pārgalvīgām aktivitātēm.

par alko laikam pašsaprotami

Papildināts 17.06.2021 08:38:

Caleigh
man pirmāja et nelika lietot imunitates nomācošos, bija neveiksmīgs.

tagad pēc otrā transfēra iedeva prednisolon man no viņa miegs tikai nāk. ikdiena man nav mainījusies, pret covid esmu vakcinēta, bet ikdienā neslimoju, man pat iesnas nekad nav

KaraLieNNe
Izrakstā, ko man ārsts iedeva uz rokas nekas slikts. Olvadi caurlaidīgi, polipi nav konstatēti. Biopsijas rezultāti (es neko no tiem medicīniskajiem terminiem daudz nesaprotu) isti nesaprotami. Slēdienā ierakstīts endometrija dziederu perēkļaina hiperplāzija (bez atipijas). LCA pozitīvs, CD1 138 negatīvs. Tagad gaidu 22. jūniju, kad pie dakteres pieraksts.Vēl esmu Embrionā.

Marge20
Plānots 25. jūnijā, 21. cikla dienā. Kad Tev būs FET?

Wunder

Caleigh
Jā, pēc visiem transfēriem man bija jālieto tas imunitātes nomācējs ar O burtu. Neilgu laiku.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419859