jautājums kādam no veselības apdrošinātājiem

cool_chilli

Slēdza cool_chilli.

Lieta tāda: bērnam ir apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem, traumām. Svinot mācību gada beigas, gadījums diemžēl iestājies.

Pirms polises iegādes vairākus mēnešus iepriekš ir bijuši izmeklējumi, kas varētu sarežģīt notikušās traumas ārstniecības izmaksu segšanu. Kā ir ar apdrošinātājiem? Vai viņiem ir piekļuve tikai pie tiem dokumentiem, ko paši tagad iesniedzam, vai arī viņi var brīvi piekļūt un elektroniskajā vidē redzēt arī tos pacienta datus, ko pacients pats neiesniedz, kā arī tos, kas bijuši nesenā pagātnē?


Uz kāda pamata gan viņi varētu piekļūt citām datu bāzēm, it sevišķi sensitīviem datiem. Kādus dokumentus iesniegsi, tāda informācija arī viņiem būs. Sliktākā gadījumā atteiks atlīdzības izmaksu. Nepiesakot to, noteikti neko nedabūsi.

Kļavaslapa

Piekļuve būs tiem dokumentiem, kuru nosūtīšanai apdrošinātājiem esi parakstījusi piekrišanu.

Kļavaslapa
Resp., tiem, kurus pašrocīgi nosūtu? Vai tā?


Kļavaslapa

cool_chilli
Neesmu speciāliste šajā jautājumā, bet, piesakot atlīdzību veidlapā ir kaut kas šāds "Ar šo pilnvaroju apdrošinātāju pieprasīt un saņemt no citiem tiesību subjektiem (tajā skaitā no ārstniecības personām, ārstniecības iestādēm, Nacionālā veselības dienesta) informāciju par apdrošinātās personas veselības stāvokli un saņemto medicīnisko palīdzību, kas nepieciešama iespējamā apdrošināšanas gadījuma apstākļu noskaidrošanai."

Ar šo viņi no ārstniecības iestādes saņems info. Cik daudz ārstniecības iestāde viņiem sūtīs, tas atkarīgs no ārstniecības iestādes.

Deizy

Kļavaslapa
ne vienmēr. Atkarīgs no noteiktā apdrošinātāja.


Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Mierīgi iesniedz visus dokumentus apdrošinātājam un tas ka viņiem kaut kas kļūst sarežģīti - nav tava darīšana. Dakterēt bērnu tā kā tā vajag, tāpēc tev nekas nemainās.Iesniedz dokumentus apdrošinātājam un viņi tiks galā.

Paldies visiem par padomu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419883