Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nezināt bērna dzimumu līdz dzemdībām

Podzinsh

Gaidu 4.bērniņu, nākamajā vizītē varētu redzēt bērniņa dzimumu, vīrs ieminējās, ka viņš gribētu, lai bērna dzimums ir pārsteigums. Padalieties ar savu pieredzi, kas apzināti grūtniecības laikā izvēlējās neuzzināt bērna dzimumu. Mums nav izšķirošas nozīmes, vai gaidām puiku vai meiteni, bet tomēr, zinot dzimumu, ir iespēja kaut kā vairāk noskaņoties.

laurat

Podzinsh
Mēs izvēlējāmies neuzzināt dzimumu līdz pat dzemdībām. Neviens arī nepateica līdz pat dzemdībām.

Bet man sākot no GR vidus bija izteikta sajūta, ka zinu bērna dzimumu un tā arī tas bija.

Mēs abās grūtniecībās izvēlējāmies dzimumu nezināt. Pirmajā man intuīcija čukstēja un tā arī bija. Otrajā daktere nejauši izspļāva, mēģināja jau notušēt, ka izpļāpājusies, bet nu es USG ekrānā nolūrīju, ka taisnību vien pateica Bija forši, man patika

Dzeerveniite

Podzinsh
Es gribēju nezinăt, bet taisot nipt bija uzrakstīts. Saviļņojuši bija uzzinăt tomēr.

Peach

Otrā mazuļa dzimumu uzzinājām dzemdībās. Tā bija mūsu apzināta izvēle. Gatavošanos tas nekādi neietekmēja, jo visas mazulim nepieciešamās lietas, apģērbu izvēlējāmies neitrālos toņos. Vārdiņi bija izdomāti abu dzimumu mazuļiem. Bija forši, kad dzemdībās pēc mazuļa piedzimšanas pateica, kas ir piedzimis. USG vienmēr atgādināju dr, ka dzimumu vēlamies uzzināt vien mazulim piedzimstot. Neviens neizpļāpājās.

kukainis

Vairāk noskaņoties - - a ja nu tomēr piedzimst otrs dzimums?

Es uzzināju uz dzemdību galda. Intuīcija čukstēja pretējo dzimumu, biju ļoti pārsteigta un saviļņota.

Es pat nezinu, ko vēl piebilst, nez, vai top kāds rakstelis?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419889