Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju ginekologu

aswa87

Sveikas!

Ideālu ginekologu laikam jau pasaulē nav, bet tomēr gribas mēģināt sameklēt kaut ko maksimāli labu

Meklēju ginekologu - grūtniecības plānošanai un, cerams, arī uzraudzībai. Aiz muguras negatīva pieredze ar pirmo grūtniecību, tādēļ vēlos gudru dakteri, kas iedziļinās manā vēsturē, manās bažās, izmeklē visu maksimāli daudz, bieži, neko nepārmetot, un savlaicīgi, sazinās par analīžu rezultātiem. Pārāk lielu uķipuķi nevajag, bet nelielā apjomā būtu tomēr svarīgi, jo saprotu, ka vēsās, atturīgās dakteres nav priekš manis.

Esmu izlasījusi simtiem diskusiju un atsauksmes, bet gudrāka netieku, tāpēc varbūt ir svaigas atsauksmes un ieteikumi šādai dakterei? Manā sarakstā šobrīd ir Dinsberga, Zumente, Ieva Daize, Baranovska, Svetlana Ozoliņa, Santa Lauska, kā arī Auxilia Prima - Zane Krastiņa un Kristīne Ķempe. Bet ja ir ieteikumi citai, atbilstošai dakterei, būšu pateicīga.

Iesaku A.Babuškinu

Jūras medicīnas centrā. Kabinetā ir arī USG, ja nepieciešams, kas iekļauts vizītes cenā. Ja nemaldos 36eur.

Zumenti neiesaku, ļoti slikta pieredze, grūtniecība beidzās, jo nepievērsa uzmanību riska faktoriem. Man Zālamane patika. Pie viņas arī tiku pie mazulīša.

Miice

Es par Svetlanu Ozoliņu, daktere zin ko dara rūpīga atsaucīga uzklausa visas bažas sasniedzama telefoniski krīzes brīžos. Pateocoties viņai ilgu gadu garumā tiku pie mazā un varēju paļauties uz viņu pa visiem 100

Vija Veisa. Pieņem centrā pretī Dailes teātrim. Ir līgums ar valsti, grūtniecības uzraudzība bezmaksas.

Šī ir fantastiskākā ārste, kādu jebkad esmu sastapusi. Iesaku no sirds.

mana ārste vairāk kā 10 gadus bija I.Dinsberga. Kad pag gada jūnijā biju pie viņas un teicu, ka vēlamies plānot bērniņu - taisot USG pateica, ka manas olnīcas ir izbeigušās / vairs nestrādā / -ās un lai stājos rindā uz mākslīgo apaugļošanu. Vēl savā kabinetā pārdeva man zāles (tipa lētāk kā aptiekā), bet daudz vājākas sastāvā kā man bija (runa par Inofolic tipa preperātu). Lieki teikt, ka es biju šokā pēc tāda paziņojuma. Pēc paziņu ieteikuma devos uz Limbažiem pie Dr.Kociņa, kurš pateica, ka viss man OK un ka 3 mēn laikā palikšu stāvoklī. Pag gada oktrobri pati paliku stāvoklī (un ne Gr sākumā ne tās laikā nevajadzēja dzert nevienu papildus tableti Gr uzturēšanai /saglabāšanai). Tā kā Limbaži man pa tālu, tad GR aprūpi eju pie Dr.M.Kraujiņas Sievietes veselības centrā. Nav uķi puķi, taisa visas nepieciešamās analīzes un izmeklējumus, nepārspīlē ar vitamīniem un tml. Nav sapņu daktere, bet savu darbu dara labi. (Viņa gan privātārste)

justme

aswa87
No nosauktajām iesaku Ķempi. Tā kā viņa strādā arī auglības klīnikā, par šo jautājumu ir zinoša. Bet Auxiliā grūtnieču uzskaite ir par valsts naudām un katrā vizītē ir usg, kas man kā paranoiķei dod mieru līdz nākošajai tikšanās reizei.

Peperomia

Auxilia Prima iesaku E. Bērziņu!

Es ar par V. Veisu. Šobrīd uzrauga manu grūtniecību. "Piesienas" katrai mazākai novirzei, sūta pie citiem speciālistiem un katru reizi pārskata ieprieksš fiksēto info.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419911