Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas gultas, kur pirkt, pieredze, ieteikumi?

Armadetta

Armadetta

Jūsu ieteikumi, atsauksmes? Kā kalpo? Plusi, mīnusi, ar ko jārēķinās? Kur labāk sūtīt?


chibuchabuchib

Gandrīz ieliku tādu pašu tēmu Nevienam pazīstamam nav, kopumā laikam maz pie mums izplatītas.

Armadetta

tulpe1

Kas ir sienas gultas? tās kuras saliekamas, paceļamas pie sienas uz izskatās kā skapis?

var izgatavot, ir hafele tāda furnitūta ~ 2tk maksā + jāsamaksa mēbeļniekam lai izgatavo + materiāli. ir furnitūras versija pa kādiem 700 eur, ražotāju pateiz nepeteikšui. Lētākās furnitūras gulta tāda pasmaga, 12 gadīgam bērnam būs grūti nolaist uz zemes. Man sīkjaļai ari pa smagu, atsperdamies vilku, lai zemē nolaistu, katru dienu to darīt noteikti negrībētu.

bet ta izskatās feini, it īpāši mazgababarīta telpās.

gatavie varianti nu tādi sālīti būs...

dargs prieks latvieši šitādas reti pērk

ps. tajos video, ko rāda, ka blondīne ar vienu roku gultu tansformē, nav taisnības, tas gultas tā noregulēta, lai viegli atkristu uz demonstrācijas brīdi, bet dzīve tā taisīt nedrīks, jo bīstami, var nejaušu uzkrist virsū, tāpec viņas ir stingri noregulētas.

Papildināts 15.07.2021 21:38:

piemirsu pateikt, ka matrača izmēri pārsvarā līdz 1.4m. protams ir arī 1.6m un 1.8, bet tas atkal spec. pasūtījums, jo liels svars jātransformē, no tehniskā viedokļa sarežģīti. Tāpēc normāla izmēra matračiem ir jāpērk gatavie gultas varianti ( plašāka izvēle, nekā izgatavijamajiem).


Armadetta

tulpe1
tās kuras saliekamas, paceļamas pie sienas uz izskatās kā skapis?

Jā, tās pašas.

Mums ir ļoti maza guļamistaba, faktiski tā ir arī dzīvojamā istaba, tāpēc vajag pārdomāt,kā sadalīt telpu,lai viss nav piebāzts.

Uz doto brīdi mūsu guļamistabu aizņem gulta 180 reiz 200,kas ir liela ērta,bet normāli piekļūt tai var tikai gar šauru maliņu. Mani tas tracina, gribu ko kompaktāku un vairāk telpas.

tulpe1

* dzīvē vari apskatīt un pataustīt mebeļu salonā compact.lv (orientājās uz transformējamu mēbeļu tirdzniecību) pats budžetīgākais izgatavojamais variants izstakīsies šādi: links ( pērc furnitūru un pie mēbeļniekiem izgatavo visu pārējo) ( tā nav reklama, tikai padalos ar informāciju, ko zinu)

* ir iespēja transformēt gultu virs dīvāna- interesants variants: links ( pērc furnitūru un pie mēbeļniekiem izgatavo visu gan dīvānu, gan skapi)

* ja gribas ļoti kvalitatīvu un estētisku gala rezultātu, kur nekas nav jāizgatavo, tad jāņem CLEI razšotās: links dzīvē CLEI gultas izskatās daudz kvalitatīvājas nekā saitā. man ir dažas bildes, kā tas dzīvē izskatās: (tur, kur tas baltais dīvāns, virs dīvāna atgāžama gulta)


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419923