Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

skrituļslidas - no kāda vecuma?

MartaSaulite

Tā kā diezgan lieli sākotnējie ieguldījumi, domāju, vai mēģināt ar 5gadnieku vai vēl gadu gaidīt?

7g aizgāja labi.

Es pamanīju hompīšos tādas ar pārliekamajiem riteņiem - 1 priekšā, divi aizmugurē. Vēlā par pārlikt vienā rindā. Uz tādām uzstutēju savu vēl 4os gados. Īsi pirms 5iem. Ņemot vērā, ka es pati lāga nemāku un normāli ierādīt nevaru, tad es teiktu, ka iet pat tīri labi. Vismaz cik nu es spēju pastāstīt, kas jādara, spēj izdarīt.
Vienīgi mania laba līdzsvara sajūta - no velo.Ja ir 5i gadi un pašas skrituļojat - ir kas parāda, es domāju, ka 5+ gadi - mierīgi..

deira

Mans dēls arī no 5 gadiem (pat mazliet agrāk) stabili skrituļo. Tur gan es, gan tētis ierādījām. Bet iesaku jā, pirkt skrituļslidas kā skrituļslidas, ne ko citu līdzīgu un lūkot kas par gultņiem, kas par materiālu riepiņām. Kā sak, ja būs kas neērts, tad ātri vien bērns sajutīs to nepatiku un neskrituļos. Lai ir atbilstošs izmērs un stabili turas pie kājas. Kā sak, var var tik ātri sākt skrituļot, bet lai ir arī fiziska sagatavotība apakšā, jo tomēr slodze kājām ir.

Jorka

Meitai skrituļslidas no 4gadi 9mēn. no pirmās reizes jau smuki skrituļo. Es gan teiktu, ka galvenais ir labi aizsargi, krītot ne reizi nav raudājusi, jo īsti izņemot dupsi neko nevar sasist. Skrituļslidas ņēmu regulējamās 28-32izm. Pagaidām uz mazāko izmēru.

Paskatījos intereses pēc albumos, mana skrituļot sāka 4 gados, tāpat uz ledus slidām 4. Pirku regulējamās, derēja 3 gadus vismaz.

inceens85

Decathlon var nopirkt bērniem skrituļslidas ar bremzētiem gultņiem priekš iesācējiem, ar tādām būs vieglāk iemācīties braukt. Iespējams arī citos veikalos.

Ap 5 gadu vecumu mana meita mācījās ar slidām slidot (pa ledu), ar tām diezgan ātri iemācījās slidot. Ar skrituļslidām mācījās mazliet vēlāk, kāds laiciņš pagāja, kamēr bez turēšanas aizgāja. Viņai ir skrituļslidas ar ABEC 1 gultņiem, kuri arī slīd lēnāk.
" Pieredzējuši braucēji izmanto ABEC 1–7 gultņus.." Sanāk, jo lielāks cipars, jo ātrāk slīdēs slidas.

Nopirku skritulenes 4os gados. Ar maināmu izmēru un vēl pieliekamam slidām ziemai. Rullē jau kā lielā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419945