Skorbulis vasaras vējos un plūsmās

Cucamonga

Slēdza Cucamonga: "150".

Marso
Un cik pati biļete maksāja? Piemēram, Ungārijā, kur spēlē pret Portugāli stadions bija burtiski piesists pilns
Nezinu par portugāles spēli, bet sestdien Francija-Ungārija sākot no 100 līdz 395 (1200 kaut kādas eksluzīvās slinkums iedziļināties) eiro.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Nevainīgā pļāpu tēmiņa tomēr nebija tik nevainīga..

Izdzēsa tomēr..

Atveram melnos blociņus un ierakstam, ka ibica ir potenciālā noziedziniece un Cuca - potenciālā nozieguma tolerētāja.

no malas

Es to Bezsakariņu sen neesmu dzirdējis, tad jūs sakāt, ka paliek aizvien trakāk un trakāk? =)

a²+b²=c²

Kļavaslapa

paliek aizvien trakāk un trakāk? =)
Jā, laikam pote sāk iedarboties. Es jau arī neskatos, tikai ziņās izlasu.

Tur jau tà klūda, ka domà, ka pateiks un visi klausīs, bet nepareizs pienèmums

no malas

Starp citu, manā burbulī kafeņu īpašnieki visi kā viens izlēmuši, ka cilvēkus nešķirošot. Es pat nebiju domājis, ka par šo jautājumu būs tik vienprātīga attieksme. Vispār tas ir patīkami - kovidkulta histērijai nav panākumu, jo ir cilvēki, kam cilvēcīga attieksme pret citiem ir principa jautājums.

Papildināts 16.06.2021 22:39:

P.S. Labietis ar savu ņirdzīgo, pazemojošo izlēcienu šai kontekstā ir izlēcēji, kas, manuprāt, ilgtermiņā tikai zaudēs, ko arī viņiem novēlu. Man ir pilnīgi skaidrs, kāda ražotāja alu nepirkšu vairs nekad =)

a²+b²=c²

aplis

Labietis ar savu ņirdzīgo, pazemojošo izlēcienu šai kontekstā ir izlēcēji, kas, manuprāt, ilgtermiņā tikai zaudēs, ko arī viņiem novēlu

Cilvēku atmiņa ir īsa. Pēc veikala sagrūšanas arī Maximu daudzi solīja ignorēt, un vai tad tai bodei slikti iet?

Cucamonga

no malas
Es tādu alu nemaz nezinu. Man garšo šis

Papildināts 16.06.2021 22:51:

Diemžēl iet uz beigām...

He-he-he

ir_ko_dariit tu par sevi daudzskaitlī runā? Atveram, ierakstam

Ver tik vaļā melnu vai sarkanu blociņu un raksti droši

Papildināts 16.06.2021 22:57:

no malas šorīt Piekars/Bezsakars teica lai potētie aicina savus radus, draugus, kaimiņus, kolēģus potēties kā tādi Jehovas liecinieki lai staigā un aģitē

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

no malas

ibica2

Nu, kults prasa savas nodevas =)

Papildināts 16.06.2021 23:13:

Cucamonga
Tam Labietim ir vesels lērums ar visādiem jocīgiem aliem, kurus neviens normāls cilvēks, manuprāt, tāpat nepērk

Bet, ja par gaumi, tad man garšo stiprie stauti, piemēram, bija viens baigi labs norvēģu "trīs pupiņu" (tonkas, vaniļas, kakao) stauts, kuru vairs nevar pie mums dabūt. Man pilnīgi sāpe

a²+b²=c²

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419947