Skorbulis vasaras vējos un plūsmās

Cucamonga

Slēdza Cucamonga: "150".

ibica2

Bāc, atveru blociņu, a tur, iepretim ibicai rakstīta spārnota frāze - "vajag kārtīgi izd€&sties pirms anālā seksa"

Nu neko.. Rakstīšu blakus arī par kriminālnoziedzinieci..

Dzirdèts kaut kàds malduguns, bet šodienas pazinojums nokàva interesi par viniem

Labietis man patīk.

Cik sanācis draugus no ārvalstīm uz turieni aizvest, visi sajūsmā. Džeki izstāsta par katru alus šķirni, var visas nodegustēt.

Būs kaut kad atkal jāaiziet.

no malas

aplis
Jā, nu es zinu tikai par sevi. Maxima manās acīs bija traģisks negadījums, un man nekad īsti nelikās, ka viņi par to būtu pelnījuši boikotu, tāpēc es Maximu nekad neesmu apzināti boikotējis.

Labieša gadījumā viņiem nevis nelaime uzgāzās uz galvas kā sniegs no skaidrām debesīm, bet ir bijusi apzināta izvēle cilvēkus šķirot un sanaidot, to pie tam vēl nostiprinot ar kaut kādiem ņirdzīgiem komentāriem Tviterī. Man ir pilnīgi skaidrs, ka viņi līdz ar to sevi manās acīs ir norakstījuši uz visiem laikiem (lai gan, godīgi sakot, visus tos "Soho švītiņus" u.c. viņu samurgojumus es tāpat īpaši nedzēru, bet nu enīveij). Tas tiešām ir principa jautājums.

a²+b²=c²

ir_ko_dariit vajag gan un ne tikai pirms anālā

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

ilzemuc

Vācijā, vismaz Bavārijā, šķiro cilvēkus. Varbūt ne gluži vakcinēts vai nē. Tikai šonedēļ ieviesa Covid 19 vakcīnas QR kodu. Es neesmu bijusi vēl uz aptieku pēc lapas ar to kodu, bet vīram otrdien aptiekā teica, ka sistēma uzkārusies no pirmdienas pēcpusdienas un neko nevar tagad iedot. Bavārijā daudzās vietās prasa 24h antigēnu testu vai 48h PCR testu, tas tiek pielīdzināts vakcinētam vai izlimojušam cilvēkam. Izslimojušajiem kā pierādījums ir pozitīvs PCR tests, kas nav vecāks par 180 dienām. Skolās bērnus ar ātrajiem testiem testē 2x/ned., tagad nevajag vairs maskas vilkt ārā, bet telpās paliek maskas.
Futbola čempim kaut kādus skatītājus laiž, neesmu pētījusi, kas tur par noteikumiem. Gan jau FFP2 maskas visu laiku (tagad ārā +30), tikpat droši vakcinēts/izlimojis/tests.

ibica2
Cucamonga es kad biju stāvoklī nevienu vitamīnu neēdu. Tagad kā sagrūsnē, pat pirms rij un rij.
Cik tu gan savos izteicienos esi divkosīga...Pati par sevi saki - biju stāvoklī, bet par citiem - sagrūsnē. Tad attiecini arī uz sevi - kad biju grūsna (dzīvnieku mātīte).

Aloja

no malas
Maxima manās acīs bija traģisks negadījums, un man nekad īsti nelikās, ka viņi par to būtu pelnījuši boikotu, tāpēc es Maximu nekad neesmu apzināti boikotējis.
PIrmkārt, pieļauju, ka Tu nepārstāvi būvniecību un neizproti "negadījuma" iemeslus. Otrkārt, pasūtītājs, konkrēti Maxima, akceptēja tās projekta izmaiņas (lai ietaupītu naudiņu), kas ietekmēja "negadījuma" notikšanu. Treškārt, Maximas attieksma pašā sākumā bija pretīga. Iespējams, Labietis šobrīd rīkojas pretīgāk, Tavuprāt, līdz ar to neģēļu tops šobrīd tiek koriģēts.

Sviestabeka

no malas
Starp citu, manā burbulī kafeņu īpašnieki visi kā viens izlēmuši, ka cilvēkus nešķirošot. Es pat nebiju domājis, ka par šo jautājumu būs tik vienprātīga attieksme.
Tā vienprātīgā attieksme noteikti ir tāpēc, ka nav vakcinēti darbinieki. Kamēr vakcinācija apkalpojošās sfērās nav obligāta, darba devējam nav tiesības atlaist nevakcinētos darbiniekus. Attiecīgi darbs var notikt tikai ārā. Ar rūpēm par klientu vienlīdzību tur nav nekāda sakara. Ja kad visi darbinieki būs vakcinēti, visa vienlīdzība aizmirsīsies. Nauda tak jāpelna, telpas jāizmanto. Domājiet, decembrī visi terasēs strādās?

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

no malas
diezgan traki ar viņu.

šodienas pērle:

Papildināts 17.06.2021 00:30:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419947