Skorbulis vasaras vējos un plūsmās

Cucamonga

Slēdza Cucamonga: "150".
Sarmozo

.lielaiskartupelis
Nē, nē, Cuca to par mūszemīti teica.

Zancene

Lai vai cik skeptiska esmu, tuvs cilvēks, ap 50 gadu vecs, mājas apstākļos smagi izslimoja covid. Pat tad kad tests bija negatīvs, lidz veselam stāvoklim tur bija kā lidz Ķīnai. Tagad vizītes pie acu ārsta jo pilnìgi bez loģiska pamatojuma divu nedēļu laikā ievērojami pasliktinājās redze. Un ir lielas sāpes locītavās, arī gaida ārsta vizìti. Kā arī ikdienišķas galvassāpes.

Lai vai kāds ir mans viedoklis par vakcīnām, covid slimošan rada sekas pat tiem kuri skaitās teorijā veseli.

Cucamonga

Sarmozo
Cuca allaž uzskatījusi un joprojām uzskata, ka šis vīruss ir parasts AEC, kas 98% cilvēces noris kā punķis vai jebkurš cits AEC viruss (adeno vai rino....).

Pārējie ir tās grupas, kuras kā jebkuram citam vīrusam ir - " nekad nezini no kā kritīsi". Es arī nezinu. Tāpēc neraizējos par šo vienu vīrusu.

He-he-he

Cucamonga
Nezinu nevienu haļeru kā šī, kad sezonas laikā man tuvi 3 cilvēki paviesotos smagi slimnīcā, lai pazītu vienu mirušo un lai zinātu ntos cilvēkus sev apkārt, kas izslimoja (dažādās smaguma pakāpēs). No slimnīcā pabijušajiem viens 2 mēneši uz slimlapas, vienam slimlapa uz maksimālo gadu, trešais vēl nav zināms cik ilgi ķepurosies.
Tā ka cuca vari savu pļūtījamo par "prastu aec" iespraust sev dziļi, kur saule nekad neiespīd. Un ļoti lūdzu, piesaki beidzot sev vizīti pie psihiatra!

eseni
Tas kā kuram. Atceros vienu gadu, kad man likās, ka visi mirst. Staigāju no vienām bērēm uz otrām. Nebij toreiz nekāds kovids, bet sajūta bija ļoti depresīva. Nu tādi periodi šad tad uznāk. Tāpat kā ir periodi, kad liekas, ka apkārt visiem bērni dzimst.

Tāda tā pasaules kārtība..

Cucamonga

eseni
Es nekad neesmu nevienam liegusi domāt tā kā ērtāk. Domāt un piedzīvot savu dzīvi. Nez kā es tev, ar savu viedokli, spēju traucēt? Dzīvo, pārdzīvo, runā... tāpēc jau mums ir demokrātija.

Papildināts 10.06.2021 22:41:

Tā ka cuca vari savu pļūtījamo
Jaunai sievietei piedien lietot glītākus vārdus. Ja es vēlētos ko nepieklājīgu tev sacit - es teiktu - verbālā diareja piemetusies mūsu granddāmai

He-he-he

Rudā_
Vaine, man un ļoti daudziem citiem cilvēkiem šobrīd tāds periods, kad lielākā daļa apkārt kovidu dabū pačukstēšu, ka sauc to par pandēmiju. Nesen tik ārkātas stāvokli atcēla, nu tur robežas ciet, veikali utt.

Man visi zināmie kuri dabūja pozitīvu skorbuļtestu pasēdēja mājās, pačilloja. Tagad rukā un par skorbuli sen aizmirsuši.

Šitas jau nu gan nav nekāda haļera

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

eseni
Tas tiešām tev tikai liekas.. Daudziem cilvēkiem, tai skaitā arī man nav nekādu slimieku un mirēju apkārt. Un par kovidu sen neviens nav dabūjis...

eseni
Kāpēc gan cucai būtu jāpiesakās pie psihiatra? Tev vajag tu arī ej

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419947