Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sabīne Viļumsone, bērni youtube un 1.7 miljoni.

Raimonds1

Ko nu? Youtube bizness. 17 miljoni sekotāju. Brālis un māsa izmēģina jaunas rotaļlietas un spēlējas ar tām, kopīgi gatavo ēst, piemēram, pankūkas, kā arī dodas kopīgos piedzīvojumos.

https://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/latvietes-sabines-mazuli-kluvusi-par-youtube-miljonariem.d?id=53182601

https://www.apollo.lv/7247391/latvija-dzimusas-sabines-vilumsones-berni-klust-par-jaunakajiem-youtube-miljonariem-lielbritanija

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

cirkusk

Malacis Sabine.

Protams, ka malace.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

malacis

Un kāds ir autora jautājums - ko nu? Stulbs jautājums.

Nu neko.

cirkusk

malacis
Ka ko nu. Tagad visiem, kas pazist, japiesakas ciemos, ar ceribu, ka atmetis kadu dalinu es ari pieteiksos, skola kopa gajam

sarkasms, ja kads nesaprata

Jāpārskata attieksme pret iespējām pelnīt internetā ar patērētājiem patikamiem sižetiem.

Paskatiijos vienu no tiem klipiniem. Godiigi - es nesaprotu, kas to skataas. Parasti berni, neko interesantu nedara, smiekliigi ari nav. Vecaakiem, protams, respect par uzneemiibu un speeju kaut kaadaa mistiskaa veidaa ar siem video pelniit TAADU pikji, bet es to vienkarsi nesaprotu.

Man liekas pabriesmīga plastmasas estētika un tas funktieris tik primitīvs, laikam populāra ir kaut kādā noteiktā kontingentā.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Raimonds1
Mums ir jāpierod, ka mūsu bērni, ļoti iespējams, pelnīs naudu savādāk, nekā mēs. Šis ir labāks veids, nekā, piemēram, geimeris, par ko sapņo liela daļa jauniešu.

Konkrētā dāma galīgi neuzrunāja, tik mākslīga spiegšana un tik briesmīga izruna, grūti klausīties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419949