Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ROZES 2021

Limassola

Nu a kur rozu teema sim gadam? Neviens nav atveeris?

Sajaa teemaa viss VISS PAR UN AP ROZEEM un protams - bildes, bildes, bildes...

Iepriekseejaa gada teema -

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18406555-rozes-2020/

Papildināts 10.06.2021 22:32:

Papildināts 10.06.2021 22:34:

Man ar rozeem ir "liekam jaunu bildi ieksaa" situaacija - shoziem daudz kas nosala, bija jaaizrok un jaastaada no jauna, Sodien atnaaca 5 roziites no Dailas.

Pēdējās izmaiņas: Limassola, 10.06.2021 22:51.
Papildināts 10.06.2021 22:52:

Pēc pagājušā gada temperatūras svārstībām visas manas rozes slimoja ar melnplankumainību un pavasarī tās nogriezu sprīdi virs zemes. Nu izņemot Flammentanci.

Pumpuri ir, ziedēšana jāsagaida.

Man taas gandriiz liidz zemei nogrieztaas rozes nekaadu iipashu aktivitaati neizaada. Kaut kaadi dzinumi ir, bet kkaa baigi negrib augt. Paskatiisos, kas notiks liidz rudenim. Ja nesanemsies, tad suutiisu jaunas. Savaa zinjaa labi, ka uz doto briidi mani intereseejosaas roziites visur ir izpaardotas, nekas cits neatliek kaa dot iespeeju esosajaam.

Limassola
Man arī bija viens gribulis, bet bija izpārdots jau aprīlī. Tā, ka rozes izpērk ļoti agri. Gribuli nedabūju, iestādīju pagaidām tur dāliju un gaidu nākošo gadu.

Kas ir tavs gribulis?

Es gribēju Jubilee Celebration, ieplānoju, kur stādīt utt. bet nekā.

Chele
Mana aug jau sesto gadu. Smuka, zied bagātīgi, a kā smaržo..

Nez kā būs šogad pēc apgriešanas.

Melisa

Es pavisam iesācējs rožu tēmā Tā kā tikai pirms nepilna gada ievācāmies un sāku no nulles ierīkot dārzu, man pagaidām tikai 11 rozes, ieskaitot aizvakar no Virškalniem pārvestās 3.

Ar nepacietību gaidu, kad sāks ziedēt pagājušajā gadā stādītās. Visām skaisti pumpuri, izņemot Orchid Masterpiece, kas kaut kā ne visai grib augt, varbūt mēģināšu citā vietā pārstādīt.

Papildināts 12.06.2021 00:08:

Saliksu dazas iepriekseejo gadu bildes..

Papildināts 12.06.2021 00:30:

Chele. Jaa, smuka taa Jubilee Celebration. Ir veerts laiku pa laikam pacekot audzeetaaju maajaslapas; arii no izpaardotajaam laiku pa laikam atkal ir pieejams kaads staadinsh.

Meitenes, kaadai no iepriekseejiem gadiem ir Barock viitenrozes bildes? Ja ir, luudzu ielieciet seit, jo nevaru iisti saprast par kraasaam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419953