Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ROZES 2021

Limassola

Limassola
Es pagājušo gadu iestādīju Barock, tagad pumpuros, kad ziedēs ielikšu. Pagājušo gadu bija pavisam maza, lai bildētu. Aug labi.

Es parasti dzīvē kā izskatās rozes skatos rosebook.ru

Baroks:

http://www.rosebook.ru/roses/gallery/barock/page-2/

Viņai tās krāsas tādas arī ir, pumpurs uz sarkanīgo pusi un tad izbalē.

Melisa. Kad buus ziedi, noteikti ieliec bildes.

Chele. O, paldies, tajaa lapaa tiesaam ir daudz cilveeku iesuutiito bilzu, kur redzams kaa roze reaali izskataas. Zheel tikai, ka Latrozes maajas lapaa Barock uzraadiijaas kaa pieejams, bet reaali vina tur nav, izpaardota. Toties dabuuju Mimi Eedeni, lielo viitenrozi, bet tai veel vieta jaaizdomaa, taadam skaistumam vajag plashumu.

Shiis dienas guvums:

-Mimi Eden

-Garden of Roses (kreemiigaa ar rozaa vidinju)

-Bordeaux Micado (loti skaista tumshi, tumshi sarkana).

Melisa

Limassola
Tumši sarkanai ļoti skaists tonis.

Melisa. Vai ne? Roziite zema, necila, bet taa kraasa.... kaut kas fantastisks!

Papildināts 12.06.2021 19:41:

Manas anglietes. Shogad staadu pa jaunam...

Arii pie mums beidzot lietus...

Rozes podos - kaa juus vinas paarziemojat? Siltumniicas nav. Ir auksta garaaza, dazi graadi siltaaks kaa aaraa un lietus virsuu neliist. Gribu pa taisno staadiit dekoratiivajaa podaa, jo man ir roze un pods, kuri viens otram ir radiiti, bet nav atbilstosa plastmasas poda. Savaadaak vnk uz ziemu ieraktu zemee.

Palīdziet, lūdzu, ar padomu, es no rozēm neko nesaprotu - kā pareizi sakopt simtgadīgu maijrožu mudžekli? Tur taciņa pa vidu uz ārdurvīm, pėc lietus sakritis viss, nevar paiet garām. Drīkst tā sirsnīgi apgriezt (kad?), neies bojā?

Neesmu baigaa speciaaliste par rozu apgriesanu, bet ja sakritis taa, ka nevar iziet cauri, tad trauceejosie zari buus jaapgriez gan. Patikt rozeem tas nepatiks, jo nav iistais laiks bet nu bojaa no taa arii neaizies.

Papildināts 14.06.2021 11:11:

Limassola
Skaisti stādi. Tas no Latrozes? Garden of roses izskatās ziedīga.

Li
Es domāju, griez nost droši. Es šādās reizēs vienmēr atceros kādas dārznieces teikto, labam dārzniekiem jāmāk izgriezt lieko vai arī izraut lieko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419953