Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zīdīšana un piens

Shokoprieks

Izvirzi mēŗki - paēdis bērns un nav svarīgi barots ar krūti vai maisījumu - bet šo vajag iedabūt sev smadzenēs un atslābt (zinu, zinu, nav tas vienkārši, bet ir izdarāms). Man bija līdzīga situācija un stresainās attieksmes dēļ šķiet arī neizdevās krūtsbarošana. Ar otro piegāju relaksēti un mazliet pacīnoties ar plakaniem krūšu galiem viss izdevās!

Nezinu kas ir pieejams šobrīd, bet toreiz atradu krūts galu formētājus, kas bija jāvalkā starp ēdienreizēm, rezultātā veidojās normāls, satverams krūtsgals. Zīdīšana caur uzgaļiem manam bērnam pie sirds negāja.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Conejito

Pa rokai turēt parastu manuālo piena pumpi (mums philips avent) un pirms barošanas pāris reizes "pakačāt", - krūtsgals smuki saformējas un bēbim vieglāk.

Pirmkārt pirmajās dienās bērniņa kuņģa ietilpība ir 5 ml. Tā ir viena tējkarote. Tavām krūtīm nav jābūt pilnam, lai bērniņš būtu paēdis.

Bez visa jau minētā, atceries arī pati kārtīgi ēst. Īpaši pirmajos mēnešos no tā, cik sātīgi esi paēdusu var but atkarīgs, cik veidojas piens.

Es pēc dzemdībām biju tādā stresā, ka pārtiku no vienām šokolādēm. Rezultātā, pirmās nedēļas beigās sāka samazināties piena daudzums. Līdz ko atsāku ēst normālu, sātīgu, siltu ēdienu, piena daudzums atkal palielinājās

Anits

Beidz domāt par to, kas tev nav. Baro, atslabsti, piens tev pietiks, aizmirsti par maisījumu. Primāri vajag noskaņoties, ka tev nav nekas pa rokai, ko "a ja nu kas" dot bērnam un tad organisms sasparojas un dara visu, lai tavs bērns būtu paēdis. Ja turpināsi maisījumu, tad agrak vai vēlāk paliks tikai maisījjms. Ja šaubies par satvērienu, tad konsultējies.

Shokoprieks

Pēdējo viņa man atlaida atpakaļ, salūzu un iedevu maisījumu. Izmisums jau

Ko nozīmē atlaida atpakaļ? Bija atrauga un iznāca piens ārā? Un tu vēl netici, ka tev ir piens

Shokoprieks

Ienācu atskaitīties.. ārste, izrakstoties teica, lai nesatraucos, ka viss būs, galvenais maksimāli pēc pieprasījuma pie krūts.
Šobrīd tā arī daru, pagaidām izskatās, ka viss notiek. Draudzene nodos man savus bērnu svarus, varēšu pati sekot līdzi. Pagaidām gaidu pirmdienu, kad mums pediatrs.

Shoko
kallisto

Shokoprieks
Klau, bet tu tā arī neatbildēji - kāpēc tu domā, ka nepietiek pieniņa?

Bērna svēršana pēc katras ēdienreizes ir milzīgs stress, vai tiešām tas jums abām ir vajadzīgs?

Kad es konsultējos ar zīdīšanas speciālisti, jo mans bērns ēda maz un ņemās svarā ļoti maz (400g mēnesī), man ieteica nevis svērt bērnu (tas tiešām gan bērnam, gan mammai ir nevajadzīgs stress), bet visu dienu krāt pamperus un vakarā nosvērt tos, ja pareizi atceros, tad kādu nedēļu to darīju

Dzeerveniite

Shokoprieks
Un ko svari ráda? 6 dienu vecumā jāapēd 60 ml. Man ar pirmo bērnu bija tik daudz piena, ka varēju pat iesaldēt, ar otro kaut kā pavisam savādāk. Bet nu es nebaidos no maisījuma, ka tik bērnam pilns puncis.

Papildināts 13.06.2021 22:54:

Jauna ēra
Un ko svari rādīja? Es arī diennkati svēru pamperus, man sanāca 400-450 grami, kaut jāapēd bija 800

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419955